Announcement

Collapse
No announcement yet.

Events/Havades

Collapse
X
 
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

 • Thanks:moonlights/redwine, az gozaresh ha.

  Comment


  • دختر مورد علاقه ام را به خاطر قولمان گشتم

   جواني گه در جنايتي هولناگ ، دختر مورد علاقه اش را با 10 ضربه چاقو به قتل رسانده ، در جلسه محاگمه گفت : من و مقتول عهد گرده بوديم اگر از يگديگر جدا شويم ، با هم بميريم و من به عهدمان عمل گردم

   بعدازظهر 28 تير ماه امسال ، گارآگاهان پليس آگاهي تهران از مرگ دختري جوان به نام صوفيا در بيمارستان پاسارگاد اطلاع پيدا گردند. به گفته پزشگان ، دختر جوان در حالي گه با 10 ضربه چاقو بشدت زخمي شده بود، به بيمارستان انتقال يافت اما به علت شدت جراحات ، تلاش پزشگان براي نجات وي ناگام ماند. با گزارش موضوع ، ماموران به همراه حسيني ، بازپرس وي?ه قتل دادسراي جنايي به بيمارستان رفتند و تحقيقات خود را در اين باره آغاز گردند. گارآگاهان پليس در ابتداي ورود به بيمارستان ، جوان لاغراندامي را مشاهده گردند گه از ناحيه شگم زخمي شده بود و با چاقويي گه در دست داشت مردم را تهديد مي گرد. با دستگيري اين جوان ، مشخص شد وي ضارب دختر جواني است گه لحظاتي قبل جان باخته است

   به اين ترتيب ماموران پسر جوان را دستگير گردند و وي تحت معاينات پزشگي قرار گرفت. جوان ضارب روي تخت بيمارستان در بازجويي ها با بيان اين گه از 2 سال قبل به مقتول علاقه مند شده است ، به حسيني ، بازپرس وي?ه قتل گفت : چون دختر جوان ديگر علاقه اي به من نداشت ، او را گشتم. با اعترافات متهم ، پرونده براي صدور راي نهايي به شعبه 71 دادگاه گيفري استان تهران ارسال شد تا قضات اين دادگاه به بررسي پرونده بپردازند

   دوستش داشتم ، گشتمش

   در جلسه محاگمه متهم 22 ساله رامين گه روز گذشته در دادگاه گيفري برگزار شد ، ابتدا قاضي حيدري به عنوان نماينده دادستان به بيان گيفرخواست پرداخت و پس از آن ، دادگاه از خانواده مقتول خواست درخواست خود را مطرح گنند گه مادر صوفيا با بيان اين گه متهم به خاطر عشق يگطرفه اش ، دختر وي را به قتل رسانده ، درخواست قصاص گرد.مادر صوفيا در اين جلسه محاگمه خطاب به قضات دادگاه گفت : اين جوان از هنگامي گه فهميد دخترم به او علاقه اي ندارد، مدام مزاحم ما و صوفيا مي شد. حتي روز قبل از جنايت او را گتگ زده و گتاب زبانش را داخل جوي آب انداخته بود. من همان شب گتگ خوردن صوفيا متوجه ماجرا شدم و قصد شگايت داشتم گه روز بعد فهميدم دخترم به قتل رسيده است

   پس از اظهارات خانواده مقتول ، دادگاه از متهم خواست از خود دفاع گند. رامين با بيان اين گه از 2 سال قبل از جنايت با صوفيا آشنا شده است ، گفت : بعد از آشنايي ، به يگديگر قول داديم اگر از هم جدا شديم بايد بميريم.او حتي در 2 نواري گه ضبط گرده ايم ، اين را با صداي خودش به من گفته است اما از مدتي پيش و پس از آن گه در جايي شروع به گار گرد ، رفتارش با من عوض شد. ديگر تلفنهايم را جواب نمي داد و از من مي خواست دست از سرش بردارم اما من گه مي ديدم 2 سال از زندگي ام را به پاي او هدر داده ام ، از او مي خواستم سر قولش بايستد و با من ازدواج گند و او اصرار مي گرد گه بايد از يگديگر جدا شويم


   وقتي ديدم نمي توانم نظرش را عوض گنم ، چاقويي برداشتم و به محل گارش رفتم و در گمينش نشستم و هنگامي گه با دوستش خارج شد، به او حمله گردم و با چاقو به او ضربه زدم.در ادامه دادگاه ، قاضي عزيزمحمدي از متهم پرسيد: اگر خيلي به عهدتان پايبند بودي ، چرا به دختر بيگناه 10 ضربه زدي و به خودت تنها يگ ضربه زدي.

   وي پاسخ داد: فگر مي گردم با اين يگ ضربه مي ميرم ؛ اما اين طور نشد   Comment


   • يك مرد 67 ساله هندي ركورد پرواز در مرتفع‌ترين نقطه از سطح زمين با استفاده از بالن را بهبود بخشيد. ميليونر هندي كه ويجي پات سينگهانيا نام دارد موفق شده است با استفاده از بالن هواي گرم 21 هزار متر معادل (69 هزار فوت) از سطح زمين بالا برود. ركورد قبلي پرواز با بالن متعلق به يك امريكايي تگزاسي به نام پرليندستراند است كه در سال 1988 موفق شد با استفاده از آن 19.811 متر (معادل 64 هزار و 997 فوت) از سطح زمين پرواز كنددد

    خبر بر جاي گذاشتن اين ركورد توسط گائوتام ، پسر اين ميليونر هندي به اطلاع رسانه‌ها رسيد. اين ثروتمند هندي كه با هزينه خودش اين بالن غول‌پيكر را كه بلندتر از يك آسمان خراش 22 طبقه است ساخته ، قصد دارد ركورد خود را در كتاب ركوردهاي گينس به ثبت برساند. در همين حال كالين پري اسكات رهبر انگليسي تيم فني اين ركورد به خبرنگاران گفت ارتفاع دقيق پرواز سينگهانيا 21.290.89 متر بوده استدد

    Comment


    • براساس نتايج يك طرح تحقيقاتي برخي از گدايان درشيراز ماهانه 10ميليون ريال درآمد دارند.

     نتايج اين تحقيق نشان مي دهد كه برخي از گدايان بصورت سازماندهي شده و منسجم به رغم آنكه مشكل مالي ندارند گدايي مي كنند.

     محمداميد اظهار داشت: ازابتداي سال جاري تاكنون يك هزار و 600گدا درشيراز جمع آوري شده كه متوسط درآمد ماهانه اين افراد دو ميليون و 500 هزار ريال است.

     وي افزود: درميان گداهاي جمع آوري شده گدايان با درآمد ماهيانه شش ميليون ريال و پنج ميليون ريال نيز فراوان ديده مي شود.
     وي گفت: از بين گداهاي جمع آوري شده تنها 10درصد نيازمند حمايت بوده اند و مابقي مشكل مالي ندارند.
     وي اظهارداشت: كمتر گدايي درشيراز ديده شده كه زير خط فقر زندگي مي كند و دربرخي مناطق شيراز يك گدا هر ساعت 40هزار ريال درآمد دارد، وي گفت: 70 درصد گداهاي فعال درشيراز بومي شيراز نيستند و ازساير استانها از جمله استانهاي همجوار به شيراز آمده اند.

     وي افزود: براي برخورد با پديده گدايي بايد مشاركت مردم جلب شود. مردم شيراز روحيه كمك مستقيم به گداها را دارند و اين افراد ازهمين روحيه سوء استفاده مي كنند.

     وي گفت: مردم بايد دررفتارهاي حمايتي خود تجديد نظر كنند.كمك به افراد نيازمند بايد از طريق سازمانهاي مسئول و بصورت هدفمند انجام شود. زيرا كمك مستقيم به گداها فقط روحيه گدايي را پرورش مي دهد     Comment


     • يك زن فرانسوي روز دوشنبه 21 نوامبر در مقابل يك دادگاه استراليا به اتهام اين كه مي‌خواست در يك هواپيماي در حال پرواز را براي سيگار كشيدن باز كند، حاضر شد
      زن فرانسوي 34 ساله روز شنبه 19 نوامبر هنگام پرواز با يك هواپيماي شركت هوايي كتي پاسيفيك كه از هنگ‌كنگ عازم شهر بريسبان استراليا بود تلاش كرد در هواپيما را باز كرده تا يك سيگار دود كند!

      اين زن كه تحت تاثير قرص‌هاي آرام‌بخش بوده و الكل مصرف كرده بود در جريان پرواز با يك سيگار روشن نشده و يك فندك به سوي يك در خروجي اضطراري هواپيما رفت و تلاش كرد در را باز كند. خوشبختانه خدمه پرواز به موقع متوجه اقدام او شدند و قبل از اين كه جان مسافران براي كشيدن يك سيگار به خطر بيفتد زن سيگاري را دستگير كردند.

      وكيل مدافع اين زن گفت موكلش به دليل ترس از پرواز با هواپيما قرص‌هاي آرام‌بخش خورده و الكل مصرف كرده بود و اختياري از خود نداشت.

      دادگاه استراليا اين زن را به اتهام به خطر انداختن جان مسافران هواپيما متهم شناخت اما با تخفيف در مجازاتش او را تحت مراقبت يك ساله براي نشان دادن رفتار خوب و جريمه‌اي به مبلغ 1000 دلار استراليا محكوم كرد.
      Comment


      • سوئيسي ها در اعتراض به رفتار نامناسب بازيكنان تركيه در خلال رقابت هاي مقدماتي جام جهاني استفاده خوردن كباب تركي و ساير محصولات تركيه را كه در سوئيس به فروش مي رسد تحريم كردند
       اين تصميم در پي آن اتخاذ شد كه تيم ملي سوئيس پس از پايان بازي دو تيم در استانبول مورد حمله طرفداران تيم ملي تركيه قرار گرفت و يكي از بازيكنان آن تيم به شدت مجروح شد.

       در همين حال انجمن مورد غذايي سوئيس نيز در اينترنت اعلام كرد از تحريم مواد غذايي تركيه حمايت مي كند.

       با اينحال مشكلي كه وجود دارد اين است كه تركيه از محصولات غذايي چنداني در سوئيس برخوردار نيست و عمده فروشگاه هاي ارائه كننده كباب تركي در اين كشور را نه ترك ها بلكه كردها اداره مي كنند.

       مرآت كارايلان ، مالك يكي از فروشگاه هاي بزرگ زنجيره اي كباب تركي با اعتراض به اين تحريم گفت: 90 درصد از فروشندگان كباب تركي در سوئيس كرد هستند و از آنجا كه كردها در زمان مسابقه فوتبال طرف سوئيس را گرفته بودند اين تحريم بسيار ناعادلانه و غير منطقي است.
       Comment


       • وقوع زمين لرزه در نزديکی جزيره قشم


        زلزله جزيره قشم و شهر بندرعباس را لرزاند
        گزارش ها از ايران حاکی از اين است که زلزله ای با شدت 5.9 درجه ريشتر، روز يکشنبه 27 نوامبر حوالی جزيره قشم در خليج فارس را لرزاند. اين زمين لرزه به چند روستا خسارات کلی وارد کرده و دست کم 8 کشته و ده ها مجروح برجای گذاشته است.
        اندک زمانی پس از زمين لرزه اوليه، چند پس لرزه ديگر که شدت برخی از آنها بالای 4 درجه ريشتر بوده، منطقه را لرزانده است.


        گفتگو با فرهاد جباری مديرعامل هلال احمر استان هرمزگان (ساعاتی پس از وقوع زلزله)، جام جهان نما


        صحبت های يکی از ساکنان مناطق زلزله زده قشم، جام جهان نما

        ايرنا، خبرگزاری جمهوری اسلامی گزارش داده نخستين زمين لرزه که بندرعباس را نيز لرزاند، حوالی ساعت 13 و 53 دقيقه به وقت محلی رخ داد و 10 تا 15 ثانيه طول کشيد. اين زمين لرزه در امارات عربی متحده و عمان در سوی ديگر خليج فارس نيز احساس شده است.

        تاريخچه زمين لرزه های بزرگ ايران در دو دهه اخير
        فوريه 2005: زلزله در زرند کرمان بيش از 500 کشته برجای گذاشت.
        دسامبر 2003: زلزله در بم حدود 30 هزار قرابانی گرفت.
        ژوئن 2002: زلزله در قزوين حدود 300 قربانی گرفت.
        فوريه 1997: زلزله در شمال غربی ايران حدود هزار قربانی گرفت.
        مه 1997: بيش از 1500 نفر در زلزله ای در شرق ايران کشته شدند.
        ژوئن 1990: 35 هزار نفر در بدترين فاجعه طبيعی ثبت شده در تاريخ ايران در استان های گيلان و زنجان کشته شدند. آن زلزله بيش از نيم ميليون بی خانمان به جا گذاشت.
        ژوئن 1981: بيش از هزار نفر در زلزله ای که شهر گلباف را ويران کرد جان باختند.

        گفته می شود اين شديدترين زمين لرزه در اين بخش از ايران در 25 سال گذشته بوده است.

        گزارش ها حاکی از تخريب چهار تا هفت روستا در جزيره قشم است.

        به گزارش ايرنا از قشم، بيمارستان "فاطمه زهرا" که از آن به عنوان تنها مركز درمانی جزيره قشم ياد شده، مملو از مجروحان و همراهان آنان است. اين گزارش می افزايد بيمارستان مذکور فاقد امكانات اوليه است.

        يک مرکز درمانی روستايی نيز در اثر زمين لرزه تخريب شده و پزشکان و کارکنان آن در محوطه خارج آن به مداوای مجروحان مشغولند.

        در روستاهايی که بيشترين خسارات به آنها وارد شده، 6 هزار نفر زندگی می کنند.

        ايرنا گزارش داده که ستادی برای امدادرسانی به زلزله‌ زدگان جزيره قشم تشكيل شده و نيروهای امدادی عازم مناطق زلزله زده شده اند.

        اين زمين لرزه باعث قطع ارتباط تلفنی در داخل جزيره قشم شده و به بازار سنتی آن که همه ساله جذب کننده شمار زيادی گردشگر و تاجر از نقاط مختلف ايران است، خساراتی وارد کرده است. در جزيره قشم يک منطقه آزاد تجاری نيز وجود دارد که با هدف جذب سرمايه گذاران و رونق تجارت داير شده است.

        بر اساس اين گزارش، شدت زلزله به گونه ‌ای بوده كه در شهر بندرعباس به خوبی احساس شد و موجب ترس و وحشت مردم اين منطقه شد.

        قشم که بزرگترين جزيره خليج فارس است و جزاير تابعه آن، ۱۲۰‬هزار نفر جمعيت دارد و در فاصله حدودا 35 کيلومتری بندرعباس مركز استان هرمزگان واقع است.

        Comment


        • با دستگيري‌ پنج‌ نفر از اعضاي‌ يك‌ باند اغفال‌ دختران‌ نوجوان‌ در تهران‌، پليس‌ موفق‌ به‌ كشف‌ مخفيگاهي‌ شد كه‌ در آن‌ از اين‌ دختران‌ فيلمبرداري‌ مي‌كردند
         اعضاي‌ باند، با ربودن‌ دختران‌ و با جذب‌ دختران‌ فراري‌، آنها را به‌ مخفيگاهي‌ در خيابان‌ آرياشهر تحويل‌ مي‌دادند. در اين‌ مركز فساد و فحشا دختران‌ جمع‌آوري‌ شده‌ را با پسران‌ وادار به‌ اعمال‌ غيراخلاقي‌ مي‌كردند و سپس‌ به‌ تهيه‌ عكس‌ و فيلم‌ از صحنه‌هاي‌ مستهجن‌ مي‌پرداختند.

         ماموران‌ پليس‌، ردپاي‌ يك‌ نورپرداز و كارگردان‌ فيلم‌ و سريال‌ را در اين‌ عمليات‌ پليد و غيرانساني‌ پيدا كرده‌اند كه‌ مامور فيلمبرداري‌ از چنين‌ صحنه‌هايي‌ بود.

         راز فعاليت‌ اين‌ مركز زيرزميني‌، در پي‌ ربوده‌ شدن‌ دختر دانش‌آموزي‌ توسط‌ اعضاي‌ يك‌ باند فاش‌ شد. اين‌ باند كه‌ به‌ اغفال‌ دختران‌ نوجوان‌ مي‌پرداخت‌، توسط‌ جواني‌ به‌ نام‌ كريم‌ معروف‌ به‌ كريم‌ پوست‌ كلفت‌ هدايت‌ مي‌شد.

         بازپرس‌ توكلي‌ رييس‌ شعبه‌ پنجم‌ دادسراي‌ جنايي‌ تهران‌ كه‌ مسوول‌ رسيدگي‌ به‌ اين‌ پرونده‌ است‌، درباره‌ ربوده‌ شدن‌ دختر دانش‌آموز كه‌ منجر به‌ رديابي‌ مركز زيرزميني‌ فساد شد، گفت‌: اواخر مهرماه‌، مادر اين‌ دختر چهارده‌ساله‌ به‌ دادسرا آمد و گفت‌: «دخترم‌ به‌ نام‌ هانيه‌، توسط‌ دخترجواني‌ به‌ نام‌ اكرم‌ )معروف‌ به‌ الناز( كه‌ در همسايگي‌ ما در خيابان‌ نارمك‌ سكونت‌ دارد، اغفال‌ شده‌ و او را ربوده‌اند. چند روز است‌ كه‌ از دخترم‌ اؤري‌ نيست‌ و هرچه‌ از اكرم‌ )الناز( درباره‌ بچه‌ام‌ مي‌پرسم‌، جواب‌ سربالا مي‌دهد.»

         در اولين‌ اقدام‌، الناز توسط‌ پليس‌ دستگير شد و افسر بازجو از او درباره‌ سرنوشت‌ هانيه‌ )دختر گمشده‌( پرسيد. الناز جواب‌ داد: «آن‌ روز هانيه‌ خودش‌ به‌ ديدن‌ من‌ آمد و براي‌ گردش‌ به‌ خيابان‌ رفتيم‌. اما در راه‌ چند موتورسوار ما را محاصره‌ كردند و به‌ متلك‌گويي‌ و مزاحمت‌ پرداختند. چون‌ هانيه‌ جواب‌شان‌ را داد، يكي‌ از موتورسواران‌ او را به‌ زور سوار موتور كرد و با خودش‌ برد. از آن‌ به‌ بعد خبري‌ از هانيه‌ ندارم‌...»ماموران‌ آگاهي‌ متوجه‌ شدند كه‌ الناز رازي‌ را پنهان‌ مي‌كند و حاضر به‌ افشاي‌ آن‌ نيست‌. به‌ همين‌ خاطر دستگير و بازداشت‌ شد تا بازجويي‌ از او ادامه‌ يابد. پس‌ از چند روز بازجويي‌ و تحقيق‌ سرانجام‌ الناز از بازداشتگاه‌ براي‌ كارآگاهان‌ پيغام‌ فرستاد كه‌ حاضر است‌ اعتراف‌ كند.

         او بار ديگر به‌ بازجويي‌ احضار شد و گفت‌: «من‌ يكي‌ از موتورسواران‌ را مي‌شناسم‌. او كريم‌ معروف‌ به‌ كريم‌ پوست‌ كلفت‌ از اشرار خطرناك‌ منطقه‌ نارمك‌ است‌.

         كريم‌ و دار و دسته‌اش‌ هانيه‌ را دزديده‌اند و مي‌ترسم‌ وقتي‌ بفهمند من‌ آنها را لو داده‌ام‌ بلايي‌ به‌ سرم‌ بياورند...»
         در ادامه‌ تحقيقات‌، كريم‌ پوست‌ كلفت‌ به‌ خانواده‌ دختر ناپديد شده‌ )يعني‌ هانيه‌( پيغام‌ فرستاد: «اگر هانيه‌ را مي‌خواهيد بايد ترتيبي‌ بدهيد كه‌ الناز از زندان‌ آزاد شود وگرنه‌ ديگر دخترتان‌ را نخواهيد ديد.»كارآگاهان‌ با دريافت‌ اين‌ پيام‌ پي‌بردند كه‌ الناز با گروه‌ ربايندگان‌ و سردسته‌ آنها )كريم‌ پوست‌ كلفت‌( همكاري‌ دارد و كريم‌ مي‌ترسد اين‌ دختر اسرارشان‌ را براي‌ پليس‌ فاش‌ كند. در حالي‌ كه‌ تلاش‌ها براي‌ نجات‌ هانيه‌ )دختر 14 ساله‌( و شناسايي‌ ربايندگان‌ او ادامه‌ داشت‌ هانيه‌ به‌ خانه‌شان‌ برگشت‌. اين‌ دختر 14 ساله‌ به‌ دادسرا احضار شد و به‌ بازپرس‌ توكلي‌ گفت‌: آن‌ روز با الناز به‌ ميدان‌ امامت‌ رفته‌ بوديم‌. چند پسر موتورسوار كه‌ از دوستان‌ الناز بودند مرا دزديدند. خود الناز هم‌ بي‌توجه‌ به‌ درخواست‌هاي‌ كمك‌ من‌ سوار يك‌ اتومبيل‌ كه‌ مال‌ دوست‌ پسرش‌ بود، شد و رفت‌.ربايندگان‌ مرا به‌ خانه‌يي‌ بردند و چند پسر به‌ من‌ تعرض‌ كردند بعد هم‌ مرا به‌ زني‌ به‌ نام‌ فرانك‌ تحويل‌ دادند. اين‌ زن‌ مرا به‌ خانه‌هاي‌ مردان‌ پولدار مي‌برد و گاهي‌ تا دوشب‌ هم‌ در يكي‌ از اين‌ خانه‌ها نگهم‌ مي‌داشتند ولي‌ مركز اصلي‌ نگهداري‌ من‌ در خيابان‌ آرياشهر تعيين‌ شده‌ بود. در آن‌ خانه‌ دختران‌ زيادي‌ را نگهداري‌ مي‌كردند كه‌ بيشترشان‌ فراري‌ بودند. يك‌ روز مردي‌ به‌ آنجا آمد و خودش‌ را نورپرداز و كارگردان‌ فيلم‌ و سريال‌ معرفي‌ كرد. حتي‌ يك‌ مجله‌ هم‌ به‌ من‌ نشان‌ داد كه‌ عكس‌ خودش‌ روي‌ جلد آن‌ چاپ‌ شده‌ بود. او مسوول‌ تهيه‌ فيلم‌هاي‌ مستهجن‌ از دختران‌ و پسران‌ در اين‌ مركز بود.در آنجا چند دختر نوجوان‌ و پسر را مي‌آوردند و از آنها فيلم‌ و عكس‌هاي‌ مستهجن‌ مي‌گرفتند.

         هانيه‌ گفت‌: البته‌ بعضي‌ از دختران‌ مثل‌ من‌ را هم‌ به‌ زور و تهديد وادار به‌ اين‌ كار مي‌كردند.بازپرس‌ توكلي‌ گفت‌: بعد از اينكه‌ اين‌ دختر ماجرا را تعريف‌ كرد فهميدم‌ كه‌ با يك‌ باند بزرگ‌ فساد و فحشا روبرو هستيم‌ اما در كمال‌ ناباوري‌ چند روز بعد خانواده‌ هانيه‌ به‌ اينجا آمدند و از شكايت‌ صرف‌نظر كردند. معلوم‌ بود كه‌ از طرف‌ اعضاي‌ باند تهديد شده‌اند.

         مادر هانيه‌ گفت‌: دخترم‌ خيال‌پردازي‌ كرده‌ و اصلا اين‌ ماجراها صحت‌ نداشته‌ است‌. به‌ همين‌ خاطر پليس‌ پرونده‌ را بدون‌ پيگيري‌ براي‌ بسته‌شدن‌ به‌ اين‌ شعبه‌ از دادسراي‌ جنايي‌ فرستاد. اما من‌ با پيگيري‌ ماجرا خواستار دستگيري‌ تمام‌ افرادي‌ شدم‌ كه‌ اين‌ دختر 14 ساله‌ از آنها نام‌ برده‌ بود. سرانجام‌ پس‌ از گذشت‌ حدود يك‌ هفته‌ موفق‌ شديم‌ كريم‌ پوست‌ كلفت‌ را به‌ همراه‌ چهار مرد و زن‌ ديگر دستگير كنيم‌
         Comment


         • دختري جوان پس از برقراري رابطه‌ غيراخلاقي با پسرعموي خود، به قتل نوزاد نامشروعش اعتراف كرد.
          روز گذشته يكي از اعضاي شوراي روستاي تيل خلخال به پاسگاه انتظامي اين شهرستان مراجعه كرد و ماموران را در جريان خبري مبني بر وضع‌ حمل نوزاد نامشروع دختري22 ساله قرار داد و اظهار كرد: نوزاد اين دختر كشته و در محل نامعلومي دفن شده است.

          پليس با دريافت اين گزارش با كسب مجوز از مراجع قضايي وارد عمل شد و دختر 22 ساله را به اتهام قتل فرزند نامشروع دستگير كرد.

          بدين ‌ترتيب اين دختر در تحقيقات اوليه به پليس گفت: سال گذشته به دنبال رابطه نامشروع با پسرعموي خود باردار شده است.

          وي در ادامه اظهاراتش اعتراف كرد: با اطلاع موضوع به خانواده هايمان شب گذشته در زمان وضع حمل، مادر و خواهر علي با همدستي مادرم پس از متولد شدن بچه، او را خفه كرده و به چاه دستشويي همسايه انداختند.
          به نوشته پليس خبر با اظهارات متهم، ماموران انتظامي با همكاري اعضاي شوراي محل جسد نوزاد را كشف و از چاه بيرون كشيدند.

          بر اساس اين گزارش تحقيقات پليس براي دستگيري ساير متهمان اين پرونده ادامه دارد.          Comment


          • پس از يك سال و نيم از مفقود شدن مرموز مردي 37 ساله همسر جوانش پرده از راز جنايتي هولناك برداشت و به قتل وي اعتراف كرد.

           سوم بهمن ماه سال گذشته زني به نام بتول ـــ ح با مراجعه به كلانتري 127 نارمك خبر مفقود شدن فرزند 37 ساله‌اش به نام احمد عباسي را اعلام و اذعان كرد كه پسرش از خردادماه سال 83 به طرز مرموزي مفقوده شده است و هيچ گونه خبري از وي ندارد. و اين در حاليست كه عروسش مدعي است احمد دو ماه قبل بدون اطلاع به خانواده براي تجارت به تركيه سفر كرده است.

           بدين ترتيب با بررسي موضوع فقدان اين مرد، پرونده جهت رسيدگي به پايگاه 4 پليس آگاهي تهران منتقل و تحقيقات اوليه جهت روشن شدن موضوع از زهرا ـــ خ همسر 33 ساله مرد مفقود شده آغاز شد.

           اين زن جوان در تحقيقات پليسي ، مدعي شد سه ماه پيش از طرح شكايت احمد بعد از وقوع چندين مشاجره لفظي منزل را به قصد كار در كشور تركيه ترك كرده است و در تمام اين مدت نيز از طريق تماس تلفني با همسرش ارتباط داشته است.

           اين زن جوان در ادامه ادعاهايش اظهار كرده است كه شوهر مفقودش براي تامين مخارج وي اقدام به فروش موتورسيكلت و وسايل مغازه به يكي از دوستانش به نام امير كرده است و هزينه‌هاي اين زن طي اين مدت توسط امير تامين شده است.

           به گزارش ايسنا، با توجه به طولاني شدن موضوع فقدان، پرونده پس از صدور قرار در مورد مظنونان اصلي پرونده به نام امير و زهرا صادر و به يازدهم پليس آگاهي تهران ارجاع شد.

           كارآگاهان اداره رسيدگي به پرونده‌هاي قتل با بررسي پرونده اقدام به تحقيقات مستمري از زهرا كرده و در جريان اين بررسي‌ها به رفتارها و عكس‌العمل‌هاي وي مشكوك شده و در ادامه بازجويي‌ها با استفاده از شگردهاي خاص پليسي و بازجويي‌هاي فني كارآگاهان بالاخره زهرا 33 ساله در دوم آذر ماه پس از يك سال و نيم از وقوع قتل لب به اعتراف گشوده و طي اعترافاتش اظهار كرد: با توجه كه به اختلافاتي با شوهرم داشتم تصميم به قتل وي گرفتم و در تاريخ دوم خرداد ماه زماني كه وي از مشكل دندان درد رنج مي‌برد جهت بهبودش اقدام به تزريق مسكن قوي به وي كرده و در شرايطي كه او از حالت طبيعي خارج شد، با وارد كردن ضربات متعدد آجر به سرش احمد را بيهوش كردم.

           اين زن جوان در ادامه اظهاراتش به ماموران اعتراف كرد: بعد از اطمينان از بيهوش شدن احمد و با استفاده از كابل برق وي را خفه كرده و با استفاده از فرصت پيش آمده، جسد احمد را بعد از پيچيدن در ملحفه سفيد به داخل گودالي انداخته و در زمان رجوع كارگران جهت پر كردن گودال مدعي شدم كه كارگران ديگري چاله‌ را پر كرده‌اند.

           بدين ترتيب با دفن شوهرم در يك سال و نيم قبل با طرح موضوع مسافرت به خارج از كشور قصد پنهان كردن موضوع را داشتم.

           ماموران اداره پليس آگاهي بعد از اعترافات اين زن با مراجعه به منزل وي در نارمك جسد مقتول را در حالي كه تنها استخوان‌هاي وي باقي مانده بود كشف كرده و به پزشكي قانوني انتقال دادند.

           پليس آگاهي در ادامه بررسي‌هايش درباره انگيزه‌هاي وقوع اين قتل پي برد زن جوان با ارتباط نامشروعش با امير ، شوهرش را مانع اين ارتباط ديده و از آنجا كه اين زوج فرزندي نداشتند با استفاده از شرايط در فرصتي مناسب جهت از ميان بردن موانع ازدواج مجدد، شوهرش را به قتل رسانده است           Comment


           • US to hold 1,000th execution this week

            Virginia death row inmate Robin Lovitt is seen in this undated booking photo. The United States is scheduled this week to witness its 1,000th execution since the Supreme Court reinstated the death penalty in 1976. Lovitt, scheduled to be executed on Wednesday, could be the 1,000th.            Comment


            • دختر وقتي بي تفاوتي والدين اش را نسبت به خود ديد پدرش را كتك زد اين دختر براي سومين بار وقتي در برابر داديار قرار گرفت ادعا كرد زن و مردي كه از او كتك مي خورند پدر و مادر واقعي اش نيستند

             مردي با مراجعه به دادسراي ناحيه ۶ خارك از دخترش به خاطر اينكه به او حمله كرده و سرش را شكسته است شكايت كرد. اين مرد ادعا كرد بارها دخترش او و مادرش را كتك زده است.به دستور داديار دادسراي خارك پس از معرفي پدر به پزشكي قانوني دختر جوان به دادسرا احضار شد.دختر ۲۵ساله به داديار گفت: اين زن و مرد پدر و مادر واقعي من نيستند و من تا روزي كه در خانه آنها هستم به خاطر بي توجهي و سهل انگاري آنان به آنچه كه در كودكي ام بر من گذشته است آنها را مورد ضرب و جرح قرار خواهم داد.او در حالي كه به شدت از يادآوري خاطرات تلخ گذشته ناراحت شده بود گفت: در ۱۱ سالگي در حالي كه پدر و مادرم در خانه نبودند مورد تجاوز يكي از بستگان نزديك قرار گرفتم. وقتي والدينم به خانه برگشتند در حالي كه به شدت ترسيده بودم و گريه مي كردم آنها را در جريان اين موضوع قرار دادم. انتظارم اين بود كه با آن فرد برخورد شود اما در كمال تعجب در شرايطي كه من از نظر روحي و جسمي دچار آسيب شديد شده بودم، پدر و مادرم سكوت كردند و از من خواستند به خاطر حفظ آبرويشان در اين مورد با كسي حرف نزنم. آنها بدون كوچكترين عكس العملي باز هم با آن فرد رفت و آمد كردند و حتي در مراسم عروسي او هم شركت كردند

             وقتي مي ديدم مناسبت هاي فاميلي و آبروي خانواده ام بيشتر از روحيه، زندگي و آينده من اهميت دارد و همه آن جنايت سياه را كه مرا از دنيا بيزار كرده بود، فراموش كرده اند از پدر و مادرم بيزار شدم و بعد از ديدن بي تفاوتي آنها به نظرم رسيد كه هيچ احساس مسؤوليت و هيچ رابطه عاطفي با من ندارند. به نظرم رسيد آنها پدر و مادر واقعي من نيستند وگرنه راضي نمي شدند تا من تحقير شوم. حالا با گذشت ۱۴ سال از آن ماجرا هنوز صحنه هاي آن جنايت سياه و عكس العمل هاي والدينم مثل فيلم از برابر چشمانم مي گذرد و هر بار با يادآوري آن و خاموش ماندن پدر و مادرم به سمت آنها حمله ور مي شوم. حتي هر وقت كسي به خواستگاري ام مي آيد او را به شكل همان فرد متجاوز مي بينم و از ترس در خودم فرو مي روم.پدر و مادر دختر جوان ادعاهاي او را واقعي دانستند ولي دليل خود را در برابر اين سكوت آبروي خانوادگي و رابطه نزديك فاميلي بين دخترشان و فرد متجاوز دانستند.پس از چند جلسه دادرسي با رضايت پدر پرونده مختومه شد. چند هفته بعد مادر اين دختر جوان در حالي كه از سوي دخترش كتك خورده بود به دادسراي ناحيه ۶ خارك مراجعه و اعلام شكايت كرد             Comment


             • مدير موزه لنين در روسيه به خبرنگاران گفت گه روح ديگتاتور سابق شوروي مدام در اين ساختمان سرگردان است.              به گزارش آنانوا ماجا اوبراشوا، رئيس موزه‌اي گه در خانه سابق ولاديمير ايليچ لنين در سامارا واقع شده، مي‌گويد: گارمندان موزه بارها به چشم خود ديده‌اند گه اشياء جابجا مي‌شوند، وضعيت مبل‌ها تغيير مي‌گند و يا حتي صداي قدم‌هاي شخصي را مي‌شنوند گه همگي از وجود روح لنين در اين ساختمان خبر مي‌دهد

              اوبراشوا در ادامه توضيحات ماليخوليا مانندش گفت: ما يگ بار به اتاق مخصوص ارباب رفتيم و با گمال تعجب ديديم گه در تخت او گسي خوابيده بوده و ملافه‌ها به هم ريخته است. در حالي گه هيچ گس جز من گليد آن اتاق را نداشته است.او ادامه داد: گاهي بوي گيگ سيب به مشام ما مي‌رسد. گيگي گه خيلي مطلوب لنين بود، در حالي گه نزديگترين قنادي در چند مايلي اينجا است

              ماجراي وجود روح در موزه لنين زماني به مطبوعات راه يافت گه گروهي از دانش‌آموزان براي بازديد از موزه آمده بودند. يگي از دانش‌آموزان با شتاب به مربي خود نزديگ شد و گفت قسم مي‌خورد گه وقتي به دستگاه قهوه‌جوش قديمي رهبر پيشين انقلاب گمونيستي شوروي نگاه گرده است بوي قهوه تازه به مشامش رسيده است
              Comment


              • يك پيرزن رومانيايي كه ده سال پيش براي مراسم مرگ خود تابوتي در نظر گرفته بود هنوز زنده است و حالا تابوت سوم خود را سفارش داده است. ماريانا استانگسكو هفتاد و دوساله ساله از اهالي بوتوساني در شرق روماني در خلال يك دهه گذشته دو بار براي خود تابوت چوبي خريده اما هر دو تابوت در اثر گذشت زمان خراب شده‌اند. او مي‌گويد: من يك زن تنها هستم و كسي را ندارمدد

               مي‌خواهم در وقت مرگ همه چيز براي خاك‌سپاري من آماده باشد. از همين رو تابوت خودم را از دو سال پيش تاكنون خريده و آماده كرده‌ام. اما تابوت اول او كه در بالكن منزلش قرار داشت در اثر آفتاب از بين رفت و تابوت دوم او نيز در انتهاي باغ و در اثر ريزش باران‌هاي سيل‌آسا پوسيد. حالا پيرزن 72 ساله براي اين كه مطمئن شود همه چيز براي مراسم خاكسپاري‌اش آماده است مي‌خواهد يك تابوت ديگر بخرد. او اين بار تابوت خود را در كمد ديواري خانه‌اش قرار داده تا مطمئن شود پيش از خودش از بين نخواهد رفتدد               Comment


               • زن جوان ماجراي ۴ سال اسارت و شكنجه در خانه شوهرش را براي بازپرس جنايي تهران بازگو كرد

                اين زن كه ۱۶ سال دارد، درحالي كه از ۲۰ روز قبل توانسته بود از خانه شوهرش بگريزد با شكايت او توسط پليس بازداشت شد.شوهر ۴۰ ساله درحالي در برابر بازپرس توكلي ادعا مي كرد زن ۱۶ ساله همسر اوست كه هيچ مدركي براي اثبات زوجيت نداشت.زن جوان درحالي كه بشدت مي گريست، درباره ماجراي اسارت خود گفت: يك روز مردي كه ادعا مي كند شوهرم است، به خانه ما آمد. او پس از فريب مادرم، عكس پسر جواني را به او نشان داده و گفت از بستگان نزديكش در ايران است، سپس ۴ ميليون تومان به مادرم داد و علي رغم ميل باطني ام مرا با خود به صورت غير قانوني به ايران آورد.وقتي به تهران آمديم، تازه متوجه فريبكاري هاي او شدم، ولي ديگر چاره اي جز تن دادن به درخواستهاي او نداشتم. او مرد بداخلاقي بود و به طور مداوم مرا زير مشت و لگد مي گرفت. اين اواخر اوضاع خيلي بد شده بود. او مرا مجبور مي كرد تا با خودفروشي هزينه زندگي با او را تهيه كنم. من هم تصميم به فرار گرفتم

                مرد ۴۰ ساله نيز در اين باره گفت: اين زن با ميل و رغبت خود به عقد من درآمد. من هيچ وقت با او بدرفتاري نكرده ام. در كشور ما رسم بر اين است كه با پرداخت مبلغي پول دختر را به خانه خود مي بريم و مدركي براي ازدواج لازم نيست.۲۰ روز قبل او به بهانه اينكه مرغ در خانه نداريم، مرا از خانه بيرون فرستاد، وقتي برگشتم، او رفته بود. حالا هم مي خواهم او را به خانه برگردانم.زن جوان كه با حيرت به گفته هاي مرد ۴۰ ساله نگاه مي كرد، با گريه گفت: آقاي قاضي مرا به او تحويل ندهيد. او اگر مرا از اينجا بيرون ببرد، مي كشد. من در كشور شما كسي را ندارم، مرا به زندان بيندازيد، ولي تحويل او ندهيد. من سواد ندارم. به من رحم كنيد.مرد ۴۰ ساله با گفتن اينكه حاضر است تعهد بدهد كه كاري به اين زن نداشته باشد، خواستار بازگرداندن او به خانه اش شد                Comment

                Working...
                X