Announcement

Collapse
No announcement yet.

Events/Havades

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Cop bia macham kon ke delam barat tang shodeh bud.

Comment

مرد چهل و يك ساله ايراني كه در اسلو نروژ زندگي مي كند، در اقدامي جنون آميز دخترجوان خود را از پاي درآورد
      اين مرد كه هم اكنون در دادگاه جنايي اسلو محاكمه مي شود به ارتكاب اين جنايت اعتراف كرد وگفت به خاطر اختلافات خانوادگي دختر هجده ساله اش فرزانه را به قتل رسانده است
      مرد چهل و يك ساله ايراني كه محرمعلي نام دارد، در اعترافات خود گفت: من از سال 1991 در نروژ زندگي مي كنم، اما دخترم در ايران ونزد پدر بزرگ و مادربزرگش بود تا اين كه آنها چندي پيش فوت كردند و فرزانه نمي خواست در ايران تنها بماند و تصميم گرفت به نروژ نزد من بيايد
      وي افزود: من و فرزانه از قبل به خاطر برخي مسائل با هم اختلاف و درگيري داشتيم. اما اميدوار بودم اين اختلافات با آمدن وي به اسلو پايان يابد
      محرمعلي در ادامه اعترافات خود گفت: سرانجام فرزانه پس از انجام كارهاي اداري، موفق شد به نروژ بيايد. اما از همان روز اول اختلافات قديمي ما سرباز كرد و ما از همان موقع با هم درگير شديم و بالاخره اين اختلافات آنقدر بالا گرفت تا اينكه من دخترم را كشتم
      وي افزود: روزحادثه فقط پنج روز از آمدن فرزانه به اسلو مي گذشت وآن روز ما شروع به مشاجره با يكديگر كرديم و در يك لحظه در شرايطي كه به شدت عصبي بودم و هيچ كنترلي روي اعمال و رفتارم نداشتم به وي يورش بردم و دخترم را كشتم
      تحقيقات پليس اسلو نشان داده است فرزانه پيش از اين نيز به نروژ آمده، اما هر بار پس از مدت كوتاهي به ايران بازگشته بود.

Comment

Taze nemige biya MACHET KONAM, mige biya MACHAM KON lol

Comment

Originally posted by Cop
          Originally posted by Nushabeh
          nah baba man keh jay nemiram.. vasey momanam daram migam .. mikhat bereh dubai goftam beram bebinam concerteh chizi nist unja keh un mogeh beratesh
          mage kharesh gom shode bere dubai?? tooye havaye sharjjii dubaii badtarin hava ro dare

we have alot of family in Dubai.. mikhat bereh didaneh familamoon dotashoon baby jadid gireshoon umadeh..

Comment

che porro mige biaaaaa lool

Comment

Hala boro ye machesh kon, afarin

Comment

Bijan Mortazavi and Moloud Zehtab
                June 11 .2005

admission For ticket sales, contact Center Charge at 212.721.6500 or Lincoln Cen type Concert
                organization Fertility Research Foundation
                location Lincoln Center, Alice Tully Hall located on 65th Street at Broadway

Live concert at Lincoln Center, Alice Tully Hall located on 65th Street at Broadway, New York. Sponsored by Fertility Research Foundation, Masood A. Khatamee, MD, FACOG. For ticket sales, contact Center Charge at 212.721.6500 or Lincoln Center Box Office at 212.875.5050. For VIP ticket sales only ($250 - $150) contact 212.744.5500 or 888.439.2999. Proceeds are to benefit Encyclopedia Iranica.

Comment

يك‌ زايمان‌ عجيب‌ در تبريز"يك‌ نوزاد در شكم‌ نوزاد ديگر به‌دنيا آمد
                  30 ارديبهشت - اعتماد، پزشكان‌ جنين‌ مرده‌يي‌ را از شكم‌ يك‌ نوزاد 47 روزه‌ خارج‌ كردند.

به‌ گزارش‌ واحد مركزي‌ خبر، پاتولوژيست‌ و عضو تيم‌ جراحي‌ بيمارستان‌ كودكان‌ تبريز در اين‌ باره‌ گفت‌: اين‌ نوزاد پسر همراه‌ نوزاد ديگري‌ كه‌ دختر است‌ 47 روزپيش‌ به‌ صورت‌ دوقلو در نخستين‌ زايمان‌ مادري‌ 27ساله‌ در تبريز متولد شد، اما پس‌ از 45 روز از تولد، پاي‌ راست‌ و شكم‌ نوزاد بشدت‌ متورم‌ شد.

دكتر قاسمي‌ افزود: پزشكان‌ متوجه‌ توموري‌ در داخل‌ شكم‌ اين‌ نوزاد شدند كه‌ پس‌ از جراحي‌ مشخا شد اين‌ توده‌ اندام‌ جنين‌ ديگري‌ است‌.

وي‌ افزود: به‌ احتمال‌ زياد هنگام‌ شكل‌ گيري‌ دو قلوها، قلوي‌ سوم‌ در داخل‌ حفره‌ و پرده‌يي‌ كه‌ نوزاد پسر ايجاد كرده‌ قرار گرفته‌ و امكان‌ رشد كامل‌ را پيدا نكرده‌ است‌.

به‌ گفته‌ اين‌ پزشك‌، حال‌ نوزاد پسر رضايت‌ بخش‌ است‌ و روز سه‌شنبه‌ از بيمارستان‌ مرخص مي‌ شود.

Comment

مادر معتادي كه به خاطر كشيدن ترياك كودك ۹ ساله خود را به قتل رسانده است به زودي در شعبه ۷۱ دادگاه كيفري استان محاكمه خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ما، رسيدگي به اين پرونده زماني در دستور كار پليس جنايي قرار گرفت كه پرستار بيمارستان فياض بخش در تماس تلفني با پليس ۱۱۰ مدعي شد كه كودك ۹ ساله اي به نام امين در اثر شكنجه و كتك خوردن در اين بيمارستان جان باخته است.

بلافاصله مأموران كلانتري در محل حاضر شدند و در بررسي هاي مقدماتي مشخص شد كه پسربچه به نام امين معروف به اميد است و ساعتي قبل توسط مادرش به اين بيمارستان منتقل شده است. پزشك اورژانس در نخستين معاينات به پليس گفت، پسربچه دچار خونريزي مغزي شده است و آثار شكستگي در بدنش مشهود است. به اين ترتيب شهناز (مادر پسر ۹ ساله) با دستور بازپرس ويژه قتل بازداشت شد و تحت بازجويي مقدماتي قرار گرفت. وي در ابتدا مدعي شد كه پسرش در حال بازي كردن، به شدت زمين خورده و در حالي كه بيهوش بوده به بيمارستان آورده شده است. اما با توجه به نوع مرگ امين و تناقض گويي هايي كه شهناز داشت وي به اداره آگاهي رباط كريم انتقال يافت تا تحت بازجويي بيشتري قرار گيرد.

شهناز، زماني كه دريافت هيچ راه نجاتي براي وي وجود ندارد لب به اعتراف گشود و گفت: عصر امروز در حال كشيدن ترياك بودم كه از امين خواستم سيخ ترياك را به من بدهد اما او از اين كار سرپيچي كرد و من كه در حال خودم نبودم عصباني شده و او را به باد كتك گرفتم.

او در بخش ديگري از اظهاراتش به مأموران گفت: روز حادثه، وقتي از دوستم جواد خواستم تا به خانه ام بيايد، پسرم مخالفت كرد اما جواد به خانه ام آمد و هر دو بساط ترياك را رديف كرديم، وقتي پسرم بنا را به ناسازگاري گذاشت، هر دو عصباني شديم و من او را كتك زدم در همان لحظه جواد، از شدت عصبانيت پسرم را بلند كرد و محكم به زمين كوبيد.

Comment

Anna Ayala, the woman who said she found a human finger in her bowl of Wendy's chili, gives a thumbs up as she waits for a hearing in Las Vegas Justice Court in Las Vegas, Nevada in this file photo from April 26, 2005. The finger she claimed to have found in the chilli has been traced back to an acquaintance of her husband who lost it in an industrial accident, police said.
                      Last edited by Rasputin; 11-19-2005, 04:51 AM.

Comment

cheh zaneh divoooney hasta

Comment

Omg, too US mellat RAVANIYAN bekhoda, dige shooresho daravordan.

Comment

midunam .. ajab badbakhtiyeha!

Comment

baraaye inke az hame melat haa injaa hastand. kholaase laaye inhame adam haaye mokhtalef divoone peidaa mishe dige.

Comment

Saturday June 4, 2005 "Elam and Agahi" Seminars, seminar # 4 - Steps toward Self-improvement by Dr. Roya Rohani-Rad Columbia Maryland

This is the forth seminar in this series of workshops that will be presented by Dr. Rohani Rad. These seminars usually will be held on first Saturday of each month and it may change due to unavailability of the meeting rooms at these days. Please visit http://www.iacs-md.org/iacs_topics/committ/cul.html for more information about Dr. Rohani-Rad.

Steps toward Self-improvement: Controlling the addictive behavior (eating, lying, anger, controlling, smoking, or any other uncontrollable behavior that is influencing the quality of our life in a negative way) and controlling fear.

Title: Steps toward Self-improvement by Dr. Roya Rohani-Rad

Language: Farsi

Date & Time: 3-5 PM, Saturday June 4, 2005

Place: Meeting Room

Address: 8610 Snowden River Parkway Columbia, MD 21045

Admission: Free

Direction:

From I95 - Merge onto MD-175 W via EXIT 41B toward COLUMBIA, proceed for 1.9 miles and turn right onto Snowden River Parkway, proceed for 0.5 mile and make a U-turn at April Brook Circle onto Snowden River Parkway.

Comment

Working...
                                X