Page 27 of 27 FirstFirst ... 1718192021222324252627
Results 651 to 666 of 666

Thread: F.C Perspolis

Senior Member abadani69's Avatar
    داريوش مصطفوى مدير عامل باشگاه پرسپوليس براى اداى توضيحات در خصوص اتفاقات رخ داده در مسابقه اين تيم مقابل مس كرمان به كميته انضباطى احضار شد. وى بايد روز شنبه هفته آينده سى و يكم شهريور ساعت ۱۵ در محل كميته انضباطى فدراسيون فوتبال حاضر شود و در خصوص مسائل حاشيه اى پيش آمده در هفته ششم به اعضاى اين كميته توضيحاتى را ارائه كند. گفتنى است باشگاه پرسپوليس ديروز طى نامه اى به دفتر كميته انضباطى خواستار تجديد نظر در آراى صادره اخير در شوراى استيناف شدند.

داريوش مصطفوى مديرعامل باشگاه پرسپوليس اعلام كرد كه اين باشگاه مشكلى با مسعود مرادى داور بين المللى كشورمان ندارد اما وى (مرادى) موظف است به خاطر اشتباهى كه در ديدار پرسپوليس - ذوب آهن مرتكب شد، از طرفداران تيم فوتبال پرسپوليس عذرخواهى كند. وى همچنين خاطر نشان كرد: مسعود مرادى داورى است كه سالهاست براى فوتبال كشور زحمت كشيده و ما هرگز خواهان حذف و يا خداحافظى وى از صحنه داورى نيستيم. اما آقايان مرادى، قهرمانى و بخشى زاده ۷ امتياز از تيم ما گرفته اند. هر انسانى ممكن است در مقطعى اشتباه كند اما مرادى هنوز به خاطر اشتباه تأثيرگذار خود از هواداران ما عذرخواهى نكرده است. اخيراً هم شنيده ام كه در يك بازى آسيايى ايشان دچار اشتباه شده است. مدير عامل پرسپوليس درباره سفر احتمالى اش به مقر فيفا گفت: احتمالاً به زودى راهى فيفا مى شوم تا پيرامون برخى مسائل با مسئولان فدراسيون جهانى گفت وگو كنم. البته بنده معتقدم كه مسائل داخلى بايد در كشور خودمان حل و فصل شود اما وقتى در داخل به نتيجه نمى رسيم مجبوريم به فيفا رجوع كنيم. با آقاى كفاشيان جلسه اى را برگزار كرديم و مشكلاتمان را به ايشان گفتيم، بنده علاقه مند هستم كه مشكلات در داخل كشور حل شود اما اگر مجبور شويم به فيفا شكايت مى كنيم.وى درباره اعتراض باشگاه پرسپوليس به آراى كميته انضباطى و پيگيرى آن از طريق شوراى استيناف فدراسيون فوتبال اظهار داشت: مشكل آقاى عابدزاده كه حل شد و مورد بخشش قرار گرفت و فقط مانده آقاى هدايتى كه در اعتراض به حكمى كه براى ايشان صادر شده، لايحه اى را به فدراسيون فرستاده ايم.مصطفوى درباره سعد كميل داور دربى ۶۵ تهران گفت: به نظر من براى اين مسابقه داور بزرگترى مى بايست انتخاب مى شد؛ داورى از كشور ايتاليا يا اسپانيا. سعد كميل چند روز پيش در ايران بازى سايپا- كروفچى را سوت زد، پس لزومى نداشت بار ديگر وى را به ايران دعوت كنيم. اين مسابقه بين المللى است و در تمام نقاط دنيا تماشاگر دارد، لذا مى بايست داورى را بياوريم كه به بزرگى اين مسابقه باشد. بنده در زمان رياستم در فدراسيون فوتبال ساندرو پل مجارستانى را براى دربى آوردم.وى در ادامه افزود: سعد كميل معمولاً مسابقات را مساوى تمام مى كند،لذا دربى داور شجاع ترى مى خواهد. مدير عامل پرسپوليس در انتها به شكايت اين باشگاه از باشگاه ذوب آهن اشاره كرد و گفت: ۲ هفته است كه موضوع امرايى بازيكن ذوب آهن را پيگيرى مى كنيم.وقتى داورها حق ما را در داخل زمين نمى دهند،مجبوريم از طريق راههاى ديگر امتياز بگيريم.ماده ۶۱ فيفا مى گويد جعل اسنادى كه منجر به بازى كردن يك بازيكن در تركيب يك تيم شود مستوجب جريمه است و مقررات مى گويد يكى از آن جريمه ها ۳ برصفر شدن نتايج مسابقاتى است كه بازيكن مذكور در آنها حضور داشته است. ما اين موضوع را به فدراسيون اعلام كرده ايم و اميدواريم در داخل كشور مشكل حل شود و حقمان را بگيريم در غير اين صورت به فيفا شكايت مى كنيم.

داريوش مصطفوى مديرعامل باشگاه پرسپوليس در پايان تمرين ديروز گفت: در وضعيت بد و نگران كننده اى گرفتار شديم چرا كه هر چه سعى داريم از حاشيه ها بگريزيم نمى شود و بدتر به آن وارد مى شويم.وى ادامه داد: با ادامه اين روند مى ترسم صندلى مديرعاملى را از دست بدهم زيرا حاشيه سازان تنها قصدشان بركنارى بنده و آقاى قطبى است به هر حال تا لحظه اى كه مديرعامل پرسپوليس باشم از قطبى دفاع مى كنم و اجازه نمى دهم كسى در تيم من تأثير بگذارد. اصلاً نمى دانم جريان چيست و چرا عد ه اى براى مربى اى مثل قطبى كه بدون حاشيه تيمش را تمرين مى دهد چاله مى كنند و دوست دارند هر رفتار و حرف را به مسائل جانبى ربط دهند.مديرعامل پرسپوليس درخصوص حرف هاى سعيد آذرى نيز اظهار داشت: حرف هاى اين آقا برايم آن قدر ارزش ندارد كه بخواهم وقتى براى جواب دادن به آن صرف نمايم اما شك نكنيد پس از دربى به دنبال شكايت از ايشان نيز مى روم. همچنين مصطفوى درخصوص مصاحبه محمد مايلى كهن افزود: ديگر دست آقاى مايلى كهن براى همه فوتبالدوستان باز شده و هواداران مى دانند نبايد حرف هاى ايشان را باور كرد.

پس از اعتراض باشگاه پرسپوليس به راى صادر شده توسط كميته انضباطى و ارسال پرونده فوق به شوراى استيناف، راى نهايى درخصوص حسين هدايتى و احمدرضا عابدزاده صادر شد. پس از اعتراض باشگاه پرسپوليس به راى صادر شده توسط كميته انضباطى و ارسال پرونده فوق به شوراى استيناف، راى نهايى درخصوص حسين هدايتى و احمدرضا عابدزاده صادر شد. حسين هدايتى كه به دليل فحاشى به داور مسابقه از سوى كميته انضباطى محكوم به پرداخت ۱۰ ميليون تومان جريمه نقدى و ۴ جلسه محروميت از ورود به ورزشگاه شده بود، پس از بررسى حكم جريمه نقدى ۱۰ ميليون تومانى از سوى شوراى استيناف تاييد شد اما درباره محروميت وى تخفيف داده شد و محروميت هدايتى از ۴ جلسه به ۲ جلسه كاهش يافت. شوراى استيناف پس از بررسى راى كميته انضباطى در خصوص احمدرضا عابدزاده، ۳ جلسه محروميت وى را تاييد كرده و ۲ جلسه تعليق مجازات براى عابدزاده در نظر گرفت.

محمود خوردبين سرپرست تيم فوتبال پرسپوليس گفت: دليل دعوت نيكبخت به كميته انضباطى را نمى دانم اما از هواداران استقلال ناراحت بود. وى همچنين اظهار داشت: دربى يكى از قشنگ ترين مسابقات بود كه ديده بودم اما به جز ۵ دقيقه آغازين نيمه اول و دوم، پرسپوليس بهتر از استقلال بود و توپ و بازى را در اختيار داشت. بهتر است ديگر درباره دربى حرف نزنيم چون بازى حساسى در مشهد مقابل ابومسلم داريم كه سرنوشت ساز است. وى درباره اعتراض نيكبخت به تعويضش گفت: يك بازيكن چقدر مى تواند جلوى خود را نگه دارد. قانوناً بايد افرادى را جريمه و به كميته انضباطى دعوت كنند كه فحاشى كرده اند؛ نه نيكبختى كه ۸ دقيقه حرف هاى متفاوت شنيده و بعد از تعويض هم به دليل باخت حرفى زده است. وى افزود: فكر كنم بايد هواداران استقلال كه واقعاً بى ادبى كردند به جاى نيكبخت به كميته انضباطى فراخوانده شوند. نيكبخت نيز از كارى كه بعد از تعويض انجام داد، ناراحت است چون بازيكن با تعصبى است.

مديرعامل باشگاه پرسپوليس تهران گفت: مقصر اصلى ناكامى هاى پرسپوليس در ۲ ديدار گذشته فقط بازيكنان هستند. داريوش مصطفوى پس از ديدار پرسپوليس مقابل خوزستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به دليل اينكه همه دوست دارند گل بزنند،به دروازه حريف حمله مى كنند و دفاع را كاملا رها مى كنند. اين فوتبال به هيچ عنوان حرفه اى نيست. وى افزود: از قطبى حمايت مى كنيم، چون او مقصر نيست. در اين باره مقصر اصلى بازيكنان هستند كه بايد جوابگوى مسئولان باشگاه باشند چون از هيچ تلاشى براى آنها دريغ نكرده ايم. وى ادامه داد: براى من فرقى ندارد چه كسى ناراحت مى شود چون همه بايد پاسخگوى اشتباهات خود باشند.

افشين پيروانى مربى پرسپوليس طى اظهار نظرى گفت: اختلاف نظر در كادر فنى وجود ندارد و اينكه گفته مى شود ما با هم مشكل داريم كذب است.وى افزود: طبيعى است كه بعد از شكست تيم ها شايعاتى در مورد اختلاف بين بازيكنان و كادر فنى به وجود آيد اما در تيم ما چنين وضعيتى نيست و ما با هم مشكلى نداريم. او ادامه داد: سال گذشته براى تيم ما مشكلات زيادى در مورد اختلاف نظر در كادر فنى به وجود آوردند اما در پايان همان تيم قهرمان ليگ شد. وى تصريح كرد: گل هاى خورده تيم ما به دليل بازى هجومى است كه ارائه مى كنيم و با اولين گل خورده شيرازه تيم از هم مى پاشد. پيروانى خاطر نشان كرد: مشكل خط دفاع ما فردى نيست و گروهى است خط دفاع و هافبك تيم ما در كارهاى گروهى مشكل دارند و هيچ بازيكنى مقصر نيست.

" جلال چراغپور"* روز يکشنبه با حکمي از سوي مدير عامل باشگاه پرسپوليس به سمت مدير تيمهاي پايه اين باشگاه منصوب شد.

سيد داريوش مصطفوي مدير باشگاه پرسپوليس در اين حکم آورده است: با توجه به پيشنهاد فريدون معيني مدير تشکيلاتي تيمهاي پايه، جنابعالي به سمت مدير فني تيمهاي پايه منصوب مي شويد.
    اميد است با اتکال به خداوند متعال و درايت جنابعالي که از اساتيد فوتبال کشور هستيد، تمامي امور فني تيمهاي پايه با هماهنگي مديريت تشکيلاتي تيمهاي پايه انجام شود.

داريوش مصطفوى مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت: پس از جلسه اى چند ساعته با ابراهيم توره او را ۴۰ هزار دلار جريمه كرديم و او با نظر مثبت قطبى مى تواند از همين امروز در تمرينات شركت كند. وى همچنين اظهار كرد: ۲ ، ۳ ساعت با توره صحبت كرديم او پذيرفت كه حرفه اى عمل نكرده است و غيبت ۱۵ روزه او به لحاظ روحى و روانى به تيم ضربه وارد كرده است. او اعلام كرد به دليل مشكل خانوادگى و مراسم ازدواجش نتوانسته در موعد مقرر به ايران بازگردد اما ما صحبت هاى متعددى را درباره قوانين بين المللى با او انجام داديم. وى افزود: در نهايت تصميم گرفتيم كه او را ۴۰ هزار دلار جريمه كنيم و او هم با اظهار تاسف و شرمندگى به دليل غيبتش اين مبلغ جريمه را پذيرفت و او مى تواند با نظر مثبت قطبى از امروز در تمرينات شركت كند. مصطفوى افزود: اگر توره در تمرينات و مسابقات حضور مثبت و مساعدى داشته باشد و قطبى هم از عملكرد او ابراز رضايت داشته باشد مى توانيم با او رفتارى مهربانانه داشته باشيم. مصطفوى همچنين درباره سفر ماركو به برزيل گفت: ماركو ناراحت بوده و بدون اجازه از سرمربى و باشگاه، ايران را ترك كرده است. وى درباره ى خبر اخراج ديكارمو از پرسپوليس گفت: چنين خبرى صحت ندارد و اين تنها شيطنتى بود كه توسط فرد شناخته شده اى كه هميشه اخبار باشگاه را به بيرون اعلام مى كند، صورت گرفته است. ما اعوان و انصار او را در باشگاه شناسايى و آنها را اخراج كرديم. وى افزود: قطبى در مسائل فنى حرف اول و آخر را مى زند و منعى هم براى حضور ديكارمو در تمرينات وجود ندارد. تنها توصيه مان به قطبى اين است كه از بهترين بازيكنان در تركيب تيم استفاده كند.

مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت: تجربه وينگادا به باشگاه پرسپوليس كمك خواهد كرد. عباس انصارى فرد پس از معرفى نلو وينگادا به عنوان سرمربى جديد پرسپوليس خاطرنشان كرد: اين مربى تجربيات خوبى دارد و با تيم هاى اماراتى و عربستانى آشنا است. اين موضوع مى تواند به پرسپوليس در ليگ قهرمانان آسيا كمك كند. وى با اشاره به اين موضوع كه وينگادا در بازى مقابل استقلال روى نيمكت خواهد نشست،تأكيد كرد: افشين پيروانى به عنوان دستيار اين مربى پرتغالى روى نيمكت خواهد نشست تا عدم آشنايى اين مربى را مرتفع كند. مديرعامل پرسپوليس عنوان كرد: وينگادا روز دوشنبه قرارداد رسمى خود را با پرسپوليس منعقد خواهد كرد. انصارى فرد اضافه كرد: برخلاف مطالب عنوان شده وينگادا از تيم ملى اردن اخراج نشده است! قرارداد اين مربى يك ماه قبل از بازى با سنگاپور به پايان رسيده بود. مسئولان فدراسيون فوتبال اردن بابت ۲ بازى مرحله مقدماتى جام ملت هاى آسيا به وينگادا ۷۰ هزار دلار داده بودند. مديرعامل باشگاه پرسپوليس اظهار داشت: هيچ بحرانى در اين باشگاه وجود ندارد. عده اى هستند كه مى خواهند پرسپوليس نتيجه نگيرد و براى ما حاشيه مى سازند. ما در وضعيت بسيار خوبى به سر مى بريم و هيچ گونه مشكلى نداريم. انصارى فرد با اشاره بر اينكه به جهانى شدن پرسپوليس فكر مى كنيم، تصريح كرد: چندى پيش با موجى رئيس باشگاه يوونتوس صحبت كردم و به او گفتم دو بازيكن بزرگ مى خواهيم! آنها از اين پيشنهاد استقبال كردند و اين موضوع بازتاب خوبى در ايتاليا داشت. وى ادامه داد: در ايتاليا، پرسپوليس را با يوونتوس مقايسه كردند و به ما گفتند بازيكنانى تمايل دارند كه براى بازى در پرسپوليس به ايران بيايند. انصارى فرد با تاكيد بر سازماندهى هواداران پرسپوليس يادآور شد: قصد داريم ليدرهاى باشگاه را سازماندهى كنيم. گاهى اوقات اتفاقاتى رخ مى دهد كه ناخوشايند است. به همين دليل قصد داريم به اين وضعيت رسيدگى كنيم.

افشين پيروانى سرمربى فعلى تيم پرسپوليس گفت: من عاشق و خادم پرسپوليس هستم و براى پست و مقام در اين تيم كيسه ندوخته ام. من عاشق و خادم پرسپوليس هستم و براى من خدمت كردن به اين تيم مهم است؛ هواداران بدانند براى پست و مقام در پرسپوليس كيسه ندوخته ام و براى من ارزشى ندارد. وى افزود: زمانى براى پرسپوليس هم بازيكن و هم كاپيتان بودم؛ در تيم ملى هم به عنوان بازيكن، كاپيتان و مربى حضور داشتم و اكنون هم براى هواداران پرسپوليس مربى و سرمربى تيمشان بودم. در اين مدت تمام داشته هايم را در اختيار تيم گذاشتم و هر كجا بودم براى هواداران كسب افتخار كردم و هميشه كارى انجام ندادم كه پيش آنها سرافكنده باشم. پيروانى گفت: ابتداى فصل به پرسپوليس آمدم تا با قطبى اين تيم را باز هم سربلند كنم اما بعد از رفتن اين مربى، با توجه به مشكلات و حواشى كنار تيم، در بحرانى ترين شرايط با سمت سرمربى به كمك پرسپوليس آمدم؛ شرايط به قدرى بحرانى بود كه نظير آن را به هيچ وجه چه در دوران بازيگرى و چه مربيگرى خود نديده بودم اما آمدم و تمام تلاشم را به كار بستم تا پرسپوليس موفق باشد. پيروانى با حلاليت طلبى از هوداران پرسپوليس ادامه داد: در ۱۲ مسابقه اى كه سرمربى پرسپوليس بودم ، ۷ پيروزى، ۳ تساوى و ۲ باخت را كسب كردم كه به نظرم نتايج بدى نيست. اگر ۲ شكستى كه با من حاصل شد هواداران را ناراحت كرده از آنها عذرخواهى مى كنم و مى خواهم مرا حلال كنند اما ما بايد به اين باور برسيم كه باخت هم جزيى از فوتبال است و بدون شك من هم دوست نداشتم اين اتفاق بيفتد. سرمربى فعلى پرسپوليس كه پس از قطعى شدن حضور وينگادا در رأس كادر فنى اين تيم، ظاهرا ماموريت جديدى در پرسپوليس پيدا كرده است درباره شرايط فعلى اش گفت: در حال حاضر ماموريت جديدى از سوى مديريت باشگاه برايم در نظر گرفته شده كه تمام تلاشم را به كار مى بندم تا همراه با سرمربى خارجى تيم هر سه جام پيش رو را براى پرسپوليس كسب كنيم. دوست دارم همانند دوران بازيگرى ام، اين بار در كسوت مربيگرى جام قهرمانى ليگ را بالاى سر ببرم. همچنين به هوداران قول مى دهم تا تمام تجربياتم را در اختيار سرمربى جديد قرار دهم. پيروانى درباره شايعات مطرح شده مبنى بر اختلافات بين او و حسين هدايتى كه در نهايت منجر به حضور سرمربى خارجى در پرسپوليس شد نيز تصريح كرد: به هيچ وجه موافق صحبت هاى مطرح شده در اين باره نيستم؛ اينكه مى گويند هدايتى حرمت پيروانى را شكست و باعث حضور سرمربى خارجى در پرسپوليس شد، به هيچ وجه درست نيست. هدايتى چه در زمان سرمربيگرى من و چه حالا تمام امكانات را براى موفقيت پرسپوليس فراهم كرد و مدام از من مى خواست تقاضاهايم را مطرح كنم تا براى تقويت اين تيم مهيا سازد. از او به خاطر تمام كمك هايى كه به پرسپوليس داشته، تشكر مى كنم و هواداران بدانند او براى مطرح كردن خود به پرسپوليس كمك نمى كند بلكه اين تيم را دوست دارد و فقط به پيشرفت و سربلندى پرسپوليس مى انديشد؛ شايد اين مساله را من كه با او كار مى كنم، بهتر بدانم.

Senior Member Rasputin's Avatar
    حريف پرسپوليس از ليگ قهرمانان آسيا كنار كشيد

تيم فوتبال الشارجه امارات به دليل تمركز بر روي رقابت هاي داخلي و جلوگيري از سقوط به دسته دوم رقابت هاي ليگ امارات، از ادامه مسابقات ليگ قهرمانان آسيا كنار كشيد.

به گزارش خبرگزاري مهر، بنا بر اعلام برخي منابع اماراتي تيم فوتبال الشارجه حاضر به ادامه حضور در رقابت هاي ليگ قهرمانان آسيا نيست. اين باشگاه در نامه اي خطاب به فدراسيون فوتبال امارات نوشته است: ما تصميم داريم به دليل مشكلاتي كه در تيم مان داريم و از ترس اينكه به دسته دوم سقوط كنيم به حضور خود در رقابت هاي ليگ قهرمانان پايان دهيم.

برپايه گزارش "اي اس پي ان استار" ، در ادامه اين نامه آمده است: اميدواريم كه كنفدراسيون فوتبال آسيا شرايط ما را درك كند چرا كه ما هيچ گونه اميدي به صعود از گروه خود نداريم.

الشارجه فصل گذشته پس از اينكه در رقابت هاي فوتبال باشگاهي امارات چهارم شد به رقابت هاي ليگ قهرمانان آسيا صعود كرد. اين تيم در حال حاضر در جدول 12 تيمي فوتبال امارات در رده دهم قراردارد.

فدراسيون فوتبال امارات و كنفدراسيون فوتبال آسيا هنوز به درخواست الشارجه پاسخي نداده اند. كميته اجرايي اي اف سي براي پاسخ مثبت به درخواست تيم اماراتي بايد مسائلي از قبيل حاميان مالي و حق پخش تلويزيوني را درنظر بگيرد.

الشارجه در گروه دوم رقابت هاي ليگ قهرمانان آسيا با پرسپوليس ايران، الغرافه قطر و الشباب عربستان همگروه است.

اين تيم در ديدار رفت كه در ورزشگاه آزادي برگزار شد با 3 گل بازي را به تيم فوتبال پرسپوليس واگذار كرد. قرار است ديدار برگشت اين دو تيم روز چهارشنبه هفته جاري در شارجه امارات برگزار شود.

سپهر حيدرى مدافع تيم فوتبال پرسپوليس گفت: با توجه به آمادگى بالايى كه در بين بازيكنان مى بينم، معتقدم پرسپوليس شانس اول قهرمانى در ليگ است. وى اظهار كرد: برخلاف اظهارات بعضى از كارشناسان كه براى قهرمانى تيم ما در ليگ برتر شانس كمى قائل بودند، بايد اعلام كنم كه پرسپوليس شانس اول قهرمانى در ليگ برتر است. بازيكن تيم فوتبال پرسپوليس در خصوص وضعيت تيم فوتبال پرسپوليس خاطرنشان ساخت: خوشبختانه تمرينات خوبى را در اين مدت پشت سر گذاشته ايم و بازيكنان در شرايط خوبى قرار دارند. او افزود: هواداران مى توانند پرسپوليس واقعى را از هفته چهارم مشاهده كنند زيرا ما نياز به هماهنگى بيشترى داريم.مدافع تيم فوتبال پرسپوليس تهران گفت: مطمئن باشيد با گذشت زمان مى توانيم بازى هاى بسيار زيباترى نسبت به ديدار مقابل مس از خود به نمايش بگذاريم.حيدرى در خصوص قرار نگرفتن در تركيب اصلى تيم فوتبال پرسپوليس درهفته اول ليگ برتر تصريح كرد: مهم بازى كردن من نيست زيرا همه ما فقط به موفقيت پرسپوليس فكر مى كنيم. مطمئن باشيد هيچ گاه به نيمكت نشينى خود اعتراض نخواهم كرد. وى اظهار كرد: تمام تلاش خود را خواهم كرد تا بتوانم در تمرينات، نظر مربيان را جلب كرده و به تركيب اصلى تيم راه پيدا كنم. بازيكن تيم فوتبال پرسپوليس در خصوص كرانچار سرمربى اين تيم گفت: خوشبختانه مديران، مربى بزرگى را به تيم آورده اند كه مى تواند بسيار تاثيرگذار باشد.حيدرى تصريح كرد: خوشبختانه كرانچار مانند هواداران پرسپوليس علاقه شديدى به سيستم هجومى دارد و در تمامى لحظات از بازيكنان تيمش درخواست ارائه بازى هجومى را دارد.وى اظهار كرد: اميدوارم بتوانيم در ديدار مقابل استقلال اهواز، ۳ امتياز بازى را كسب كنيم تا از شروع ليگ در بين مدعيان قهرمانى قرار بگيريم.

حسين بادامكى هافبك تيم فوتبال پرسپوليس گفت: با توجه به اعتقادى كه به خودم دارم هنوز از شرايطم راضى نيستم.وى با اشاره به تساوى ۳ بر ۳ در اولين ديدار با مس كرمان اظهار داشت: بازى خوبى به نمايش گذاشتيم و شايد خيلى ها از عملكرد ما تعجب كرده بودند اما متاسفانه بعد از زدن گل؛ زود گل خورديم و به ۳ امتياز نرسيديم. گل خوردن ما نگران كننده است.مامى توانستيم حرفه اى تر عمل كنيم و به ۳ امتياز برسيم. او عنوان كرد: ۳ امتياز حق ما بود اما گل هاى بچگانه به ما ضربه زد. اگر بازى تداركاتى بيشترى داشتيم كمتر دچار مشكل مى شديم و در اجراى كارهاى تاكتيكى و ساختار دفاعى مى توانستيم بهتر عمل كنيم. البته گذشت زمان مى تواند براى ما موثر باشد. بادامكى يادآور شد: با توجه به شناختى كه از خودم دارم، فعلا از خودم راضى نيستم. از همه مى خواهم با يك بازى در مورد من قضاوت نكنند. انتظار دارم از هفته سوم و چهارم بهتر شوم. اين بازيكن درباره بازى روز جمعه مقابل استقلال اهواز تصريح كرد: از اينكه بايد بدون تماشاگرانمان ميزبان اين تيم باشيم؛ ناراحتم. هواداران هميشه انگيزه ما را افزايش مى دهند. با اين وجود براى اينكه آنها را خوشحال كنيم و ليگ را با اقتدار ادامه دهيم بايد ۳ امتياز اين بازى را بگيريم.