Poll: Next Election 12 June 2009

Be advised that this is a public poll: other users can see the choice(s) you selected.

Page 12 of 12 FirstFirst ... 23456789101112
Results 276 to 290 of 290

Thread: Iranian presidential elections ['stolen' election]

 1. #276
  Senior Member Rasputin's Avatar
  Join Date
  Jan 2005
  Location
  Jupiter
  Posts
  62,630
  در اطلاعيه ای که کمپين بين المللی حقوق بشر درايران صادر کرد، نسبت به حفظ امنيت جانی مهندس ميرحسين موسوی و حجت الاسلام مهدی کروبی اظهار نگرانی شده است.

  همچنين اين کمپين نگرانی خود را از احتمال به کار بردن خشونت عليه معترضينی که به دولت در ملاء عام اعتراض خواهند کرد، ابراز داشته است.

  راديو فردا با هادی قائمی، سخنگوی کمپين بين*المللی حقوق بشر در ايران، گفت*وگو کرده است.

  رادیو فردا: آقای قائمی! شما در اطلاعيه کمپين بين المللی حقوق بشر در ايران به نمايش قدرت شديد نيروهای نظامی در تهران اشاره کرده ايد و به ويژه واژه کودتا را به کار برده و نوشته*ايد به نظر می*رسد يک کودتای شبانه برای اعمال نتيجه به نفع احمدی نژاد صورت گرفته باشد. در اين مورد بيشتر توضيح دهيد.

  هادی قائمی: بر اساس گزارش*های گسترده*ای که از تهران به ما رسيده است، از زمانی که رأی گيری تمام شده و اعلام نتايج آغاز می شود، نيروهای نظامی حضور وسيعی در تهران دارند که نشان دهنده وقوع وقايع ناگواری است که ميتوان آن را به کودتا تحليل کرد. آنها با نشان دادن قدرت نظامی و ارعاب کانديداهای ديگر، با اعلام اين آراء آقای احمدی نژاد را پيروز خوانده و ستادهای دو کانديدای اصلاح طلب را پلمب کرده*اند و هم اکنون نگرانی*هايی در مورد وضعيت آقای موسوی وجود دارد.

  بر حسب تعاريف کودتا بايد عليه دولت و حکومت باشد، نه عليه کانديداهای رياست جمهوری. آيا شما فکر می*کنيد اين حرکت که به کودتا تعبير کرديد، خلاف خواست آيت الله خامنه*ای رهبر جمهوری اسلامی است؟

  ما هنوز مطمئن نيستيم، چون آقای خامنه*ای تا کنون صحبتی نکرده و حتی در سخنان چند روز اخير خود بر انتخابات سالم و بدون تقلب تاکيد می*کرد. اما اين که رهبر تا چه حد اين رفتارها را تاييد می کند، ظرف چند ساعت يا چند روز آينده مشخص خواهد شد.

  ولی هيچ شکی نيست که قدرت*نمايی نظامی انجام شده و استفاده از نيروهای نظامی و انتظامی در سطح وسيع، کودتايی عليه رأی مردم بوده است.

  شما در اطلاعيه ای که صادر کرديد نسبت به امنيت جانی آقايان ميرحسين موسوی و مهدی کروبی ابراز نگرانی کرده*ايد. چه خطری می*تواند امنيت جانی اين کانديداها را تهديد کند؟

  تحليل ما اين است که اکنون تمام سعی نيروهای نظامی اين است که اين دو نفر و افراد ستادهای آنها را به سکوت بکشند و اجازه ندهند در مورد نتايج اعلام شده هيچ گونه اظهار نظری کنند. اين دو کانديدا قرار است امروز کنفرانس مطبوعاتی تشکيل دهند و بايد ديد اين کنفرانس برگزار خواهد شد يا نه .

  اين دو نفر به شدت تحت فشار هستند و دولت در اين زمينه از هيچ اقدامی فروگذار نخواهد کرد.
 2. #277
  Senior Member Rasputin's Avatar
  Join Date
  Jan 2005
  Location
  Jupiter
  Posts
  62,630
  جمعی از کارکنان وزارت کشور با انتشارنامه*ای سرگشاده نسبت به تغییر و دستکاری آرا مردم در ستاد انتخابات کشور هشدار دادند.

  بر اساس این گزارش، در این نامه که رونوشت آن به ریاست مجلس خبرگان رهبری، ریاست مجلس شورای اسلامی، ریاست قوه قضائیه، ریاست کمیته صیانت ار آرا مردم، مسئول بازرسی دفتر مقام معظم رهبری، ریاست سازمان بازرسی کل کشور و کاندیداهای دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ارسال شده آمده است:

  اینجانبان از کارکنان متعهد، متخصص و ایثارگر وزارت کشور، با سابقه کارشناسی و مدیریتی در برگزاری انتخابات متعدد، بعضا از دوره*های آیت الله خامنه*ای، آیت الله هاشمی رفسنجانی و حجت الاسلام و المسلمین خاتمی اعلام می*نماییم؛ از سلامت انتخابات کنونی به دلایلی که شرح خواهیم داد، احساس خطر می*کنیم.

  اهداف و برنامه ریزی در ستاد انتخابات کشور، به طور آشکار و متقنی به سمت صیانت و سلامت از آراء مردم در انتخابات 22 خرداد 88 پیش نمی*رود، این موضوع نیز در برگزاری انتخابات هشتمین دوره مجلس شورای اسلامی در روز جمعه 24 اسفند 86 به نحوی شاهد آن بوده*ایم، اما از بیم و هراس آینده شغلی خود دم فرو بستیم، ولیکن دچار عذاب وجدانی شده*ایم که هنوز ادامه دارد، هم اکنون آن شرایط و فضای ناسالم به وضوح قابل درک، مشاهده و به مراتب بدتر از آن زمان است و این مشکل اساسی را تعدادی از کارشناسان اصیل و باوجدان وزارت کشور در ستاد انتخابات کشور و یا وزارتخانه فعال هستند، بدان اذعان دارند، اما متاسفانه با دلی پرخون جز اطلاع*رسانی پر بیم و هراس، کاری از دستشان بر نمی*آید. (هرچند که می*دانیم پس از انتشار این مطلب آقایان به تکذیب آن خواهند پرداخت) در این جا فضایی امنیتی تیره، تاریک، غیر شفاف، و غیر کارشناسی که هرگز در طول تاریخ برگزاری انتخابات شاهد آن نبوده*ایم، روح و روان ما را آزرده و خواب را بر ما حرام کرده است.

  اینجانبان دوستداران نظام، انقلاب، رهبری و میهن عزیزمان، مصرانه اعلام می*نماییم، قبل از آن که خدای ناخواسته حادثه*ای فراگیر را در کشور شاهد باشیم و موقعیت نظام جمهوری اسلامی، وحدت مردم، انسجام و یکپارچگی کشور به خطر افتد که در آن صورت مهار آن مشکل، چه بسا غیر ممکن با شد، به نجات وضع موجود در ستاد انتخابات کشور بشتابند، امیدواریم که مسئولین امر با ابزار قانونی و پیگیری*های لازم، آراء مردم که در حقیقت سرنوشت آینده کشور است، صیانت و پاسداری به عمل آورند، تا در پیشگاه خداوند متعال و مردم شریف ایران سربلند باشند و این نظام برای چهار سال آینده در عرصه*های داخلی و خارجی سرافراز و سربلند باشد و از همین جا مصرانه و عاجزانه تاکید می*کنیم : ناظرانی از کمیته صیانت از آراء مردم به اتفاق نمایندگانی از دفتر بازرسی بیت مقام معظم رهبری و سازمان بازرسی کل کشور را درون " اتاق تجمبع آمار" در ستاد انتخابات کشور که اکنون به فرمان فردی غیر وزارت کشوری به نام سید حسن میردامادی است، بفرستید تا با حضور مستمر و آنی، نگهبان آراء مردم باشند " انشاءالله

  ما در حالی ایام شهادت فاطمه (س) را سپری می*کنیم که در ابتدای ورود به بیستمین مراسن سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی ( ره )، شاهد حوادث خونباری در زاهدان هستیم. حوادثی که دل هر مسلمانی را به در آورد عملیات تروریستی، اما به اصطلاح استشهادی برای از بین بردن مسلمانی دیگر، رویدادی که انجام آن در تاریخ این مرز و بوم بی سابقه بوده است. ضمن تسلیت به خانواده*های داغدار آن حوادث شوم و سپاسگذاری از خداوند برای ختم به خیر عملیات بمب*گذاری در هواپیمای مسافربری اهواز - تهران، مطالب زیر به استحضار هم میهنان عزیز و مسئولین گرامی رسانده می*شود:

  1. این مطالب تنها بخشی آشکار ار عملکرد مسئولان و مدیران رده بالای مجریان و هیئت نظارت بر انتخابات است که متعهدند در روز 22 خرداد 88 چهار انتخابات هم زمان شامل؛ دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و در برخی از استانها؛ انتخابات میان دوره*ای مجلس خبرگان، مجلس شورای اسلامی. میان دوره*ای شوراهای اسلامی شهر و روستا را در عین صحت و سلامتی برگزار کنند.

  2. بعد از ریزش شدید آراء یکی از کاندیداها و نا امیدی یارانش و نیز کاهش درصد آرای مشارالیه در نظر سنجی*های معتبر دولتی دراوایل اردبهشت ماه سال جاری، یکی از آقایان اساتید حوزه و رئیس موسسه آموزشی در قم که اتفاقاً زمانی مباحث فلسفه سیاسی را درنماز جمعه تهران مطرح می*کردند، در جلسه محرمانه*ای با تفسیر به رأی سوره بقره آیه 249 خواهان تغییر آرا به نفع کاندیدای اقلیت می*شود و می*گوید: اگر کسی رئیس جمهور شود و ارزش*های اسلامی که اکنون در لبنان، فلسطین و ونزوئلا و دیگر نقاط جهان منتشر شده آسیب ببیند، رأی دادن به او جایز نیست و حرام است؛ هم خودمان نباید رای بدهیم و هم باید مردم را هوشیار کنیم که رای ندهند، ولا غیر. بر شما مسئولین انتخابات، هر امری واجب است.

  3. ایشان ضمن گلایه شدید از برخی نامزدها ادامه داد: کسانی که اصلاً صلاحیت اخلاقی و قانونی ندارد را بریزید دور و تاکید می*کند : بالاترین وظیفه آن است که آنچه را درحال از دست دادن هستید برگردانید. همانطور که در مطالب بالا به نقل از یکی از مدعوین جلسه به دست آمد ؛ حکم شرعی "تغییر آراء" در انتخابات صادر شده است. در این شرایط سرانجام انتخابات ریاست جمهوری 88 چه خواهد شد؟!

  4. اکنون طوفان انتخابات، با یاری میر حسین منزه، کروبی غیرتمند و رضایی شجاع، از این استان به آن آستان، از این شهر به آن شهر، از این روستا به آن روستا و از این ده به آن ده به سرعت برق و باد وزیدن گرفته است. این طوفان دشمن پلیدی*ها، در حال از بیخ و بن کندن دروغگویی*ها، نیرنگ*ها و فریب دادن*هایی است که چهار سال تمام بی*وقفه و خستگی*ناپذیر در جای*جای این سرزمین پهناور زیبا، شخم زده و پاشیده شد، و با سفرهای پی در پی، دوباره و سه باره، آن پلیدی*ها و امر به مشتبه شدن*ها را بارور و آبیاری کردند. الحق، ریشه کن کردن این زشتی*ها در ایران و پاک کردن چهره کدر ایرانیان در جهان، چه کار سخت و بار امانتی طاقت فرسا است، پس اکنون باید برای یاری و حفاظت آراء در خطر مردم، خروشید و جوشید.

  5. بعد از این جلسه مهم بود که آقایان مسؤول، جان تازه*ای در کالبدشان دمیده شد و سرزنده، بانشاط و بدون دغدغه وجدانی به ترفندها و حیله*های به اصطلاح شرعی برا ی "تغییر آرا" مردم شریف*مان متوسل می*شوند. ابتدا آن مسوول درس خوانده مکتب چرچیل دکترای هوا و فضا، که دیگر خالی از عذاب وجدان شده، دست به*کار شد و تعداد شعب اخذ آرا را که در روز 24 فروردین 88 اعلام کرده بود : "بیش از 48 هزار عدد است" در روز 23 اردیبهشت ماه به "45 هزار و 758 مورد" تقلیل داد، همچنین تعداد واجدان شرایط در انتخابات ریاست جمهوری را 46 میلیون و 200 هزار نفر اعلام کرد. این آمار در حالی بیان شد که قبلا جداول مرکز آمار ایران حدود 51 میلیون و 300 هزار نفر را واجد شرایط رای دادن دانسته بود.

  6. همین آبروریزی باعث شد که آقای دکتر محمد مدد، رییس مرکز آمار ایران تا مرز بازنشستگی پیش رود، مدیری که می*توانست نام نیکی در تاریخ سیاسی کشور با پافشاری بر حق 5 میلیون رای دهنده از خود برجای گذارد، چنین نکرد و بلافاصله در جریان جلسه شرعی انتخابات قرار گرفت، سپس تهدید و توجیه شد، بنابراین مسئولیت شرعی بیان آمار واقعی از او ساقط و سرانجام در 5 اردیبهشت ماه 88 در همایش استانداران سراسر کشور که در وزارت کشور برگزار شد، گفت آمار تعداد افراد واجد شرایط رای دادن در انتخابات ریاست جمهوری 46 میلیون 200 هزار نفر است و این جمله هم چون درفشی بود که این مسئول بی مسؤول، بر روح و روان آزاد مردان ایرانی فرو کرد.

  آقای مدد برای حفظ چند صباح پست خود، چه ساده لوحانه ترفند و حیله تیم حرفه*ای "تغییر آراء" را با این جمله خود رسوا کرد: این آمار 46 میلیون و 200 هزار نفری پس ازجلسات مشترک مرکز آمار ایران، سازمان ثبت احوال و وزارت کشور مشخص شد.

  پس از این جلسه توجیهی، قال 5 میلیون رای دهنده ایرانی را چنین عمروعاصانه از صفحه سیاسی کشور کندند، سپس تشکیل کمیته صیانت از آراء مردم که از سوی یاران و معتمدان نزدیک حضرت امام (ره) و دلسوزان و معتقدان به نظام مقدس جمهوری اسلامی پیشنهاد شده بود را دارای وجهه قانونی ندانستند، فقط در خصوص حضور نمایندگان کاندیداها یا احزاب در شعب آراء، رییس ستاد انتخابات با منت و تهدید گفت: این موضوع پیش بینی نشده، اما این افراد فقط ناظرند و حق هیچگونه دخالت جز گزارش دادن به هیئت نظارت یا اجرایی ندارند وگرنه از پای صندوق*های رأی بیرون رانده می*شوند.

  7. ترفند دیگری برای تغییر آراء مردم بنا به متن یکی از صورتجلسات ستاد انتخابات کشور، در این دوره از انتخابات، برای هر صندوق آراء دوعدد مهر تعریف شده است، به علاوه ده درصد اضافه کلان شهرها و صندوق*های سیار که این موضوع البته امری شبهه انگیز است.

  8. یعنی اگر تعداد شعب اخذ رای برای کل کشور 45 هزار و 758 شعبه ( به گفته رییس ستاد انتخابات ) وتعداد مهر آماده برای هر صندوق دو عدد باشد، سر جمع کل مهرها 91 هزار و 516 می*شود، حال اگر 10 درصد دیگر را که برای کلان شهرهای آماده، شده در نظر یگیریم یکصد هزار و 667 عدد می*شود، که مهیا کردن این تعداد مهر انتخاباتی امری بی سابقه است. مطلعان انتخابات نیک می*دانند که قبلا برای هر صندوق رای، تنها یک مهر که آن هم، حکم کیمیا را داشت، موجود بود، اما اکنون چنین نیست.

  9. چاپ 12 میلیون تعرفه اضافی قابل تامل است. بنا به رویت صورتجلسه*ای دیگر، اکنون بیش از 58 میلیون تعرفه برای 46 میلیون و 200 هزار واجد شرایط چاپ رسیده است، در حالی که رییس ستاد انتخابات کشور در گفت و گو با رسانه*های جمعی در تاریخ 6 خرداد 88 اعلام کرد : حدود 57 میلیون برگ رای برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری چاپ شده است، براین اساس، اگر اسناد موجود را ملاک قرار دهیم، در این بخش از نامبرده (مجری و امانتدار انتخابات )برای بیش از یک میلیون تعرفه دورغ گفته شده است. بدین ترتیب برای معادل 38.5 درصد از کل واجدین شرایط تعرفه اضافی چاپ شده است.

  10. فرمول " تغییر آراء" آقایان از فرمول مشارکت حداقلی مردم تبعیت می*کند، اما اگر سطح مشارکت مردم افزایش یابد ان شاءالله چنین است و یا شاهد حضور نمایندگان کاندیداها یا دستگاههای نظارتی هم چون سازمان بازرسی کل کشور در ستاد انتخابات کشور خصوصا "اتاق تجمیع آمار" باشیم، نقشه آنان کارساز نخواهد شد.

  دلیل کمتر اعلام کردن شمار واجدین شرایط، پیش بینی پرشور نشدن انتخابات و به طبع شرکت کم مردم درانتخابات بود تا با وارد کردن آراء غیر مردمی، هم میزان مشارکت را بالا برده باشند و هم موقعیت حاکمان فعلی را تثبیت نمایند، در حالی که الحمدالله فضای انتخابات کنونی، حضور پر شور و گسترده مردم را نشان می*دهد و این نیز از وعده*های خداوند قادر است که میفرمایند " و مکروا و مکرالله و الله خیرالماکرین".

  ورق برخواهد گشت.
 3. #278
  Senior Member Rasputin's Avatar
  Join Date
  Jan 2005
  Location
  Jupiter
  Posts
  62,630
  انتخابات باطل است
  رییس کمیته صیانت از آرا می گوید به دلیل تخلفات گسترده ناظران و مجریان در مراحل مختلف رای گیری و شمارش آرا، انتخابات 22 خرداد باطل است.

  حجت الاسلام یعلی اکبر محتشمی پور رسما از شورای نگهبان خواست این انتخابات را باطل اعلام کرده و انتخاباتی در شان جمهوری اسلامی و مطابق با موازین دموکراسی که شایسته حضور گسترده مردم باشد برگزار کند.

  اولین کنفرانس مطبوعاتی کمیته صیانت از آرا ستاد میرحسین موسوی پس از اعلام شمارش آرا توسط ستاد انتخابات وزارت کشور در زیزمین ستاد میرهادی برگزار شد.

  خبرنگاران به سختی از لا به لای نیرو های امنیتی خود را وارد ستاد کردند تا اعتراض های علی اکبر محتشمی پور رییس کمیته صیانت از آرا میرحسین موسوی را بشنوند.

  رییس کمسته صیانت از آرا ستاد میرحسین موسوی گفت: از شورای نگهبان می خواهیم که این انتخابات غیر قانونی را باطل اعلام کندو مقدمات برگزاری یک انتخابات در شان ایران را که شاخص های مردم سالاری در آن رعایت شده باشد را فراهم کند.

  علی اکبر محتشمی پوربا بیا ن اینکه برگزار کنند گان انتخابات انواع تخلف ها را انجام داده اند اعلام کرد: به هیچ عنوان این انتخابات ر قبول نداریم واز شورای نگهبان خواستار ابطال آن هستیم.

  او افزود:برگزار کنندگان انتخابات تخلف های مختلفی را انجام دادند که با قطع سیستم اس ام اس کشور از غروب 21 خرداد ماه شروع شد در حالی که ما قبلا با توجه به اطلاعاتمان نسبت به این موضع هشدار داده بودیم اما مسولان وزارت ارتباطات و فن آوری اطلاعات اعلام کرد ند به هیچ وجه چنین اتفاقی در روز رای گیر نخواهد افتاد.

  او معتقد است: قطع سیستم اس ام اس کشوردر روز رای گیری پدیده نو ظهوری است چرا که در تمام دنیا در روز برگزاری انتخابات سیستم اطلاع رسانی را تقویت می کنند نه اینکه محدودیت های مضاعفی ایجاد کنند.

  محتشمی پور با انتقاد از برخوردهای صورت گرفته با ناظران کمیته صیانت از آرا اصلاح طلبان بر سر صندوق های رای افزود: تخلف دیگر برگزار کنندگان انتخابات این بود که علی رغم تاکید قانون بر بازبینی و پلمب صندوق در حضور ناظران کاندیدا ها پیش از رای گیری، تمام ناظران ما را دراین مرحله از صندوق ها اخراج کردند.این تخلف در حالی صورت گرفته که سخنگوی شورای نگهبان در مصاحبه های خود براین موضع تاکید کرده بودند.

  او اعلام کرد: در50 درصد حوزه های انتخابیه برای ناظران ما یا کارت صادر نشد یا کارت های اشتباهی فاقد اعتبار را تحویل کمیته صیانت از آرا دادند.در بسیاری از حوزه رای را عوض کردند و یا جای ناظر ما را تغییر دادند.

  او ادامه داد: ما به انتخاباتی که در 50 درصد حوزه های آن ناظری وجود نداشته اطمینانی نداریم وآن را باطل می دانیم.

  محتشمی پوراضافه کرد:در حالی که قانون بر حضور نمایندگان نامزدها در هیات های اجرایی از روز رای گیری تاکید دارد اما نمایندگان ما را نه تنها از ابتدا که حتی در روز رای گیری هم به این هیات راه ندادند .لااقل دیروز باید نماندگان ما در هیات اجرایی حاظر می شدند که این اجازه هم داده نشد.

  محتشمی پور تخلف دیگر انتخابات را مدیریت تعرفه های رای توسط برگزار کنندگان انتخابات می داند و ادامه می دهد: در حالی که حدود 46 میلیون رای دهند داشته ایم و ستاد انتخابات حدود 58 میلیون تعرفه رای چاپ کرده اما دربسیاری از حوزه های رای گیری از ساعت 11 صبح تعرفه ها به اتمام رسیده بود. در آذربایجان شرقی با 2 میلیون 400 هزار رای دهنده در حالی که دولت ادعا می کند 2 میلیون و 600 هزار تعرفه به این استان فرستاده اما مردم از 11 صبح تا ساعت 19 در صف های طولانی حضور داشته و بر رای دادن اصرار کرده اند.

  او اعلام می کند:نیت آنان این بوده که مردم را از رای دادن خسته کنند وپس از اصرارمردم بر رای دادن تعرفه ها به صورت قطره چکانی به حوزه ها فرستاده شد.به عنوان مثال دراردبیل ،کرمانشاه و شیرازبا این مشکل مواجه بوده ایم.

  این اصلاح طلب افزود: در بسیاری از حوزه ها در حالی که رای دهنده ها حضور داشته اند در ساعت 21 انتخابات را پایان داده و مردم رابیرون کرده اند در حالی که قبلا تا ساعت یک شب هم رای گری در صورت حضور مردم ادامه می یافت.

  او گفت: پس از پایان رای گیری و در حالی که قانون بر حضور نمایندگان کاندیدا ها در صندوق های رای تا پایان شمارش آرا تاکید دارد تمام ناظران ما را از صندوق ها اخراج کردند.

  محتشمی پور اعلام کرد: نمایدگان ما در زمان تجمیع آرا در وزارت کشور در این وزارت خانه حضور نداشتند و ما هم نتایج را از تلویزیون شنیدیم.

  رییس کمیته صیانت از آرا اصلاح طلبان در انتخابات ریاست جمهوری دهم بازهم تاکید کرد : رسما این انتخابات را باطل می دانیم و از شورای نگهبان طی نامه ای درخواست کرده ایم که انتخاباتی در شان ایران برگزار کند.

  او در پاسخ به این سوال که اگرشورای نگهبان به این درخواست توجه نکنند چه خواهید کرد گفت:این اقدام اولیه ما است و در صورت عدم توجه مراحل بعدی اعتراض را انجام می دهیم.
 4. #279
  Member siamak's Avatar
  Join Date
  Nov 2003
  Location
  Sp/Fr
  Posts
  663
  کمیته صیانت از آراء مهندس میرحسین موسوی خبر داد که نمایندگان فرمانداری تهران در شعب اخذ رای از کاندیدای خاص حمایت کردند. این کمیته با اشاره حمایت جانبدارانه برخی از نمایندگان فرماندار از یک کاندیدای خاص از ایجاد محدودیت برای نمایندگان ستاد میرحسین موسوی به شدت انتقاد کرد. ستاد انتخاباتی مهندس موسوی تصمیم به انعکاس اسناد و مدارک این تخلفات به مسئولان ذیربط نظام را دارد.


 5. #280
  Member siamak's Avatar
  Join Date
  Nov 2003
  Location
  Sp/Fr
  Posts
  663
  یکشنبه ساعت 5 بعدازظهر محمود احمدی نژاد رئیس جمهور منتخب رهبر در یک نمایش به اصطلاح پیروزی شرکت می کند و اما ایرانیان حامی رای خود و مخالف کودتایی که بر علیه رای ملت ایران شده است فردا در حمایت از آقایان کروبی و میرحسین موسوی جشن پیروزی اصلاحات و ائتلاف دو پیروز انتخابات مردم ایران را در همان ساعت از میدان ولیعصر تا میدان تجریش برگزار می کنند ، دستمالهای سبز در یک دست و سفید در دست دیگر به نشان همبستگی اصلاح طلبان ایران در دستهای ما خواهد بود . کرد ، آذری ، بلوچ ، ترکمن ، بختیاری ، عرب ، فارس ، سنی ، شیعه ، مسیحی ، کلیمی ، زرتشتی ، درویش ، بهایی میهن مال توست . مطمئنا فردا با حضور نظامیان طبق همان نامه ای که قبلا دیده ایم میخواهند یک جو روانی در جامعه راه بیاندازند ، با تلفن ، اس ام اس ، ای میل ، گفتگوی رو در رو ، اتاقهای چت سایتها و وبلاگها و بقیه روشها سایر هم میهنان را خبر کنید ، فردا ساعت 5 بعدازظهر وعده ایرانیان ، دست در دست هم حلقه اتحاد می دهیم و به نیروی انتظامی گل هدیه خواهیم داد . بازاریان فردا از 5 بعدازظهر درهای مغازه و شرکتهای خود را ببندید ، اگر این کودتا امروز موفق شود باید چندین سال غم امروز را بخوریم . نگذاریم دولت بر ما چیره شود . تهران : بین میدان ولیعصر و تجریش و کوی امیرآباد ، مشهد پارک ملت ، اصفهان خیابان چهارباغ بالا ، شیراز خیابان حافظ ، اهواز خیابان نادری ، کرج خیابان اصلی گوهردشت ، تبریز خیابان راسته کوچه و بازار ، کرمان در مقابل استانداری ، یزد خیابان پرفسور حسابی ، ساری فلکه ساعت ، گرگان خیابان ناهارخوران ، سنندج خیابان ششم بهمن ، چالوس خیابان رادیو دریا ، خرم آباد خیابان خرم رود ، کرمانشاه خیابان طالقانی ، ارومیه خیابان خیام ، رشت خیابان منظریه ، بجنورد چهارراه مخابرات ، بیرجند خیابان مدرس ، زاهدان خیابان کوثر ، اردبیل مقابل استانداری ، زنجان خیابان سعدی ، همدان میدان بوعلی ، بندرعباس بلوار امام ، بوشهر خیابان طالقانی ، یاسوج خیابان استاد ، شهرکرد میدان انقلاب ، ایلام خیابان مسجد جامع ، قزوین مقابل استانداری ، قم خیابان ارم ، اراک میدان ولیعصر ، کاشان میدان پانزده خرداد ، سایر شهرها محل تجمعات انتخاباتی و تمامی ایرانیان خارج از کشور در جلوی سفارت های ایران . ما پیروزیم

 6. #281

 7. #282
  Member siamak's Avatar
  Join Date
  Nov 2003
  Location
  Sp/Fr
  Posts
  663
  منبع آگاه در اتاق تجميع ستاد انتخابات كشور فاش كرد كه بر اساس آراي واقعي مردم، ميرحسين موسوي رئيس*جمهور منتخب ايرانيان است و تمام آراي اعلام شده از سوي وزارت كشور، ساختگي و از پيش تعيين شده است. اين منبع مطلع به موج سوم خبر داد كه وقتي مسئول ستاد انتخابات وزارت كشور اولين نتايج آرا را اعلام كرد، تنها نتايج 500 هزار راي به اتاق تجميع ستاد انتخابات رسيده بود و آنچه از سوي كامران دانشجو اعلام شد، هيچ ربطي به جمع*بندي آرا تا آن لحظه نداشت. به گفته*ي اين منبع دولتي، تمام 9 بيانيه وزارت كشور از قبل تهيه و تنظيم شده بود و اعداد و ارقام اعلام شده توسط يك نرم*افزار جعل شده است. اين نرم*افزار ميزان آراي اعلامي در هر مرحله را طوري بين شعبات اخذ راي تقسيم مي*كند كه آراي اعلام شده واقعي به نظر بيايد؛ حال آنكه نتايج اكثر صندوق*ها و صورتجلسه*ها در كميته صيانت از آراي ستاد موسوي موجود است و عدد آراي موسوي و احمدي*نژاد در صندوق*هاي مشخص قابل جعل نيست. اين منبع حاضر در اتاق تجميع ستاد انتخابات كشور در نهايت اعلام كرد كه طبق آراي واقعي گردآوري شده در اين ستاد، آقاي ميرحسين موسوي با كسب 3/21 ميليون راي معادل 2/57 درصد كل آرا رئيس*جمهور منتخب ملت ايران است و نفرات بعدي به ترتيب محمود احمدي*نژاد با 5/10 ميليون راي معادل 28 درصد كل آرا، محسن رضايي با 7/2 ميليون راي معادل 2/7 درصد آرا و مهدي كروبي با 2/2 ميليون راي معادل 6 درصد كل آرا هستند. اين منبع همچنين ميزان واقعي مشاركت مردم در انتخابات را 4/37 ميليون معادل 81 درصد كل واجدين شرايط و ميزان آراي باطله را نيز 600 هزار راي معادل 6/1 درصد كل آرا ذكر كرد

 8. #283

 9. #284
  Member siamak's Avatar
  Join Date
  Nov 2003
  Location
  Sp/Fr
  Posts
  663
  اعتراض ایرانیان خارج از کشور به نتایج آراء
  طی دو روز گذشته، همزمان با گسترش اعتراض*ها در شهرهای مختلف کشور، ایرانیان مقیم کشورهای دیگر نیز با تجمع در برابر سفارتخانه*های جمهوری اسلامی و دفاتر سازمان ملل اعتراض خود را به نتایج شمارش آراء انتخابات اعلام کردند.
  شهر میلان شنبه ۲۳ خردادماه شاهد تظاهرات دانشجویان ایرانی مقیم ایتالیا بود. دانشجویان پلاکاردهایی با شعارهای رای من کجاست و تقلب در انتخابات کار غیراخلاقی است در دست داشتند.
  به گزارش زمانه، در مالزی نیز روز گذشته جمعی از ایرانیان مقیم این کشور با حضور در برابر سفارت ایران و دفتر سازمان ملل در کوالالامپور اعتراض خود را به آنچه آن را تخلفات انتخاباتی خواندند، اعلام کردند.
  بنا به گزارش*های رسیده، امروز یکشنبه درهلند، تجمع تجمع اعتراضی دانشجویی نسبت به آنچه تخلف در نتایج آرای انتخابات ریاست جمهوری عنوان می*شود، برگزار شد.
  تجمع کنندگان همچنین نسبت به اعمال خشونت علیه معترضین در ایران واکنش نشان دادند. این تجمع مقابل سفارت ایران در لاهه برگزار شد.

 10. #285
  Member siamak's Avatar
  Join Date
  Nov 2003
  Location
  Sp/Fr
  Posts
  663
  کارمندان وزارت کشور دادن بیرون:

  افراد واجد شرایط رای: 49322412

  افراد شرکت کننده در انتخابات: 42026078

  تعداد آرای باطله: 138716

  میرحسین موسوی خامنه: 19075623

  کروبی: 13387104

  محمود احمدی نژاد: 5698417

  محسن رضایی میرقائد: 3754218

 11. #286
  Senior Member Rasputin's Avatar
  Join Date
  Jan 2005
  Location
  Jupiter
  Posts
  62,630
  کروبی و موسوی: شورای نگهبان انتخابات را باطل کند

  آقای کروبی اعلام کرده که آقای محمود احمدی نژاد را رئیس جمهوری ایران نمی داند
  مهدی کروبی و میرحسین موسوی طی بیانیه هایی اعلام کرده اند که شورای نگهبان انتخابات را باطل کند و با برگزاری انتخابات مجدد، اعتماد عمومی را بازگرداند.

  آقای کروبی ضمن اعتراض به نتایج انتخابات ریاست جمهوری اعلام کرده که محمود احمدی نژاد را رئیس جمهور ایران نمی داند و آقای موسوی نیز از مردم خواسته "به صورت مسالمت آمیز و با رعایت اصل عدم برخورد" به مخالفت خود نسبت به نتایج انتخابات ادامه دهند.

  آقای کروبی در این بیانیه ای که خطاب به ملت ایران منتشر شده، اعلام کرده است که "با توجه به حضور شما (ملت) مطمئن باشید نامزدهای مورد علاقه شما در این دوره انتخابات از حق خود و شما کوتاه نخواهند آمد."

  به گفته آقای کروبی، "نتایج اعلام شده بر این انتخابات نامشروع و دولت بر آمده از آن فاقد وجاهت ملی و صلاحیت اجتماعی است و از این رو آقای محمود احمدی نژاد را رئیس جمهوری ایران نمی دانم."

  بیانیه میر حسین موسوی بیانیه مهدی کروبی نامه میرحسین موسوی به شورای نگهبان آقای کروبی از شورای نگهبان قانون اساسی که نظارت بر انتخابات را بر عهده دارد خواسته است که این انتخابات را باطل و "در راستای خواست به حق ملت و اکثریت مردم بار دیگر این انتخابات را تجدید نمایند."

  این نامزد انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرده که اگر شورای نگهبان درخواست ابطال انتخابات را نادیده بگیرد و این شورا و دولت بر نتایج فعلی تاکید داشته باشند، تصمیم های جدیدی خواهد گرفت که در اطلاعیه های بعد به اطلاع مردم خواهد رسید.

  آقای کروبی از نیروی انتظامی و نیروهای امنیتی خواسته است که حقوق شهروندی منتقدان و معترضان را رعایت کنند زیرا به عقیده وی"شکرانه بیرون آوردن آقای محمود احمدی نژاد از صندوق های رای ضرب و شتم مردم، دستگیری و تهدید امنیتی فعالان سیاسی و اجتماعی و ایجاد جو امنیتی در کشور نیست."

  آقای کروبی از قطع وسایل ارتباط جمعی، سایت ها، موبایل ها، پیامک ها انتقاد کرده و گفته است:"کار به جایی رسیده که حتی از انتشار اطلاعیه ها و بیانیه های اینجانب در روزنامه ها و حتی روزنامه اینجانب (اعتماد ملی) خودداری می شود و مطبوعات مورد تهدید قرار می گیرد."

  درخواست موسوی از مردم برای مخالفت مسالمت آمیز
  همزمان نیز آقای موسوی بیانیه ای منتشر کرده و از مردم خواسته که به صورت مسالمت آمیز و با رعایت اصل عدم برخورد، مخالفت خود را نسبت به نتایج انتخابات نشان دهند.

  آقای موسوی، می گوید که درخواست مجوز برگزاری راهپیمایی را به مسئولان داده است تا یک راهپیمایی بزرگ در تمامی شهرهای کشور برگزار شود و از آن طریق "مردم فرصتی برای نمایش مخالفت خود با شیوه برگزاری انتخابات و نتایج آن پیدا کنند."

  هنوز مقامات دولتی واکنشی نسبت به این تقاضا نشان نداده اند اما آقای موسوی می گوید:"موافقت مسئولان با این امر می تواند بهترین راه حل برای مهار هیجانات فعلی باشد."

  در دو روز گذشته محدودیت های ارتباطی در ایران ایجاد شده و آقای موسوی با اشاره به آنها می نویسد که قطع امکانات ارتباطی منجر به تغییر واکنش ها خواهد شد و این نگرانی وجود دارد که "خدای ناکرده به حرکات کور تبدیل شود."

  آقای موسوی به نیروی انتظامی که در دو روز اخیر با برخی از معترضان در خیابانها درگیر شده است، توصیه کرده، "از برخورد خشن با حرکت های خودجوش مردم خودداری کند و اجازه ندهد که اعتماد مردم نسبت به این نهاد ارزشمند (نیروی انتظامی) خدشه دار شود."

  آقای موسوی تاکید کرده که امروز تقاضای خود را مبنی بر ابطال نتایج انتخابات اخیر به شورای نگهبان ارائه کرده است واین کار را تنها راه حل بازگشت اعتماد عمومی و حمایت مردم از دولت می داند.

 12. #287
  Senior Member Rasputin's Avatar
  Join Date
  Jan 2005
  Location
  Jupiter
  Posts
  62,630
  انتشار رسمي نتايج آراء استان به استان و شهر به شهر

  و گاف بزرگ وزارت كشور در عددسازي

  نتايج آراء استان به استان و شهر به شهر دهمين دوره انتخابات رياست جمهوري ستاد انتخابات كشور نتايج نهايي آراء دهمين دوره انتخابات رياست جمهوري را به تفكيك استان و شهرستان منتشر كرد. به گزارش پايگاه اطلاع رساني وزارت كشور، اين نتايج در فايل زير قابل مشاهده مي باشد.

  http://www.uk-iran.com/article.php?id=38478
 13. #288

 14. #289
  Senior Member Rasputin's Avatar
  Join Date
  Jan 2005
  Location
  Jupiter
  Posts
  62,630
  Please make sure you read the petitions carefully before you sign them.

  FYI here is the URL to the petition. See for yourself.

  http://www.gopetition.com/petitions/..****an/sign.html
 15. #290

Bookmarks

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •