Page 1 of 82 123456789101151 ... LastLast
Results 1 to 25 of 2031

Thread: Events/Havades

Senior Member Rasputin's Avatar

Post Events/Havades

From now, here we are going to write the events, good or bad things that happen in Iran and the world.

19 ارديبهشت - اعتماد، زن* جوان* وارد دادگاه* خانواده* تهران* مي*شود. زير لب* با خود زمزمه* مي*كند. خشم* در چهره*اش* موج* مي*زند. بسرعت* وارد شعبه* دادگاه* مي*شود و فرياد مي*زند: آقاي* قاضي* خواهش* مي*كنم*، حكم* طلاق* مرا صادر كنيد. مرا از دست* يك* انسان* نامرد نجات* بدهيد
    قاضي* زن* را به* آرامش* دعوت* مي*كند و از او مي*پرسد كه* انگيزه*اش* از طلاق* چيست*?

او مي*گويد: شوهرم* يك* زن* بود! او مرا در ازدواج* فريب* داد و به* من* نگفته* بود كه* قبل* از ازدواج* با من*، يك* زن* بوده*!
    قاضي* با تعجب* از او مي*پرسد پس* اكنون* چطور مرد شده*?

زن* جواب* مي*دهد: قبل* از ازدواجمان*، جراحي* كرده* و تبديل* به* يك* مرد شده*، او اين* راز را از من* پنهان* كرده* بود، ديروز وقتي* اين* راز را كشف* كردم*، نتوانستم* تحمل* كنم*. از او بدم* آمد، به* دادگاه* آمدم* تا از او بخاطر فريب* در ازدواج* جدا شوم*. آقاي* قاضي* من* ديگر نمي*توانم* با او زندگي* كنم*.

قاضي* از او خواست* كه* ماجراي* زندگي* اش* را تعريف* كند.

زن* جوان* آرام* روي* صندلي* مي*نشيند و مي*گويد: من* در يك* خانواده* مرفه* بزرگ* شدم*. در خانواده* با پدر و مادرم* هيچ* مشكلي* نداشتم*. درسم* را خواندم* و وارد دانشگاه* شدم*. در دوراني* كه* دانشجو بودم* با پسر جواني* به* نام* فرزاد آشنا شدم*. فرزاد پسر خوبي* بود اما وضع* مالي* خوبي* نداشت*. بعد از مدتي* به* همراه* مادرش* به* خواستگاري*ام* آمد. پدر و مادرم* در ظاهر مخالف* اين* ازدواج* بودند اما چون* اشتياق* و عشق* مرا ديدند، سكوت* كردند و گفتند هر چه* تو دوست* داري*.

بالاخره* من* و فرزاد ازدواج* كرديم*. از همان* ابتداي* زندگي* متوجه* رفتارهاي* غيرعادي* شوهرم* شدم*. يك* روز كه* از خانه* مادرم* بر مي*گشتم* ديدم* كه* فرزاد مقابل* آينه* نشسته* و مشغول* آرايش* است*. با تعجب* علت* اين* كارش* را از او پرسيدم*. او هول* شد و گفت* براي* سرگرمي* مشغول* آرايش* شدم*. مي*خواستم* ببينم* چه* شكلي* مي*شوم*!

من* از اين* رفتارهاي* شوهرم* بدم* مي*آمد. هر چه* به* او تذكر مي*دادم* بي*فايده* بود، علاقه* داشت* لباس*هاي* زنانه* بپوشد. رقاهاي* زنانه* انجام* دهد. حالت* و اداهايش* مثل* زن*ها بود و من* بعضي* وقت*ها فكر مي*كردم* با دوست* دخترم* زندگي* مي*كنم* به* جاي* شوهرم*!
    يك* سال* گذشت*. تا اينكه* چند روز پيش* فرزاد را در خيابان* ديدم* كه* مشغول* صحبت* كردن* با دختري* است*. عصباني* شدم*، به* خانه* مادرم* رفتم* و خواستم* از او جدا بشوم* اما فرزاد به* دنبالم* آمد و در مورد آن* دختر جوان* گفت* كه* يكي* از همكارانش* است*.باز هم* او را بخشيدم* و به* خانه* او برگشتم*. اما باز هم* متوجه* رفتارهاي* مشكوك* فرزاد شدم*. يك* بار او را تعقيب* كردم* و ديدم* كه* باز هم* با دختري* در خيابان* قدم* مي*زند. اين* بار جلو رفتم* و جلوي* همان* دختر يك* سيلي* محكم* به* گوش* فرزاد زدم*.

فرداي* آن* روز دوست* فرزاد )همان* دختر جوان*( به* خانه* ما آمد و راز بزرگي* را برايم* فاش* كرد.

او گفت* كه* فرزاد قبلا دختر بوده* و ما فريبا صدايش* مي*زديم*. فرزاد يك* بيمار دوجنسي* بود كه* گرايش* شديدي* به* دختر بودن* داشت*، اما دو سال* قبل* از ازدواجمان*، او طي* يك* عمل* جراحي* پسر شد. اما هنوز گرايش*هاي* زنانه* در وجودش* است*.آن* دختر جوان* يكي* از دوستان* صميمي* فرزاد )البته* فريباي* سابق*( بود! بخاطر همين* بعد از عمل* جراحي* فرزاد باز هم* با او رابطه* دارد.
    آقاي* قاضي* شوهر من* هنوز هم* بيمار است* و دچار اختلالات* رفتاري* است*. او دوست* دارد زن* باشد. حالات* و رفتارش* زنانه* است*. من* ديگر نمي*توانم* با او زندگي* كنم*، خواهش* مي* كنم* حكم* طلاق* مرا صادر كنيد.

قاضي* پس* از شنيدن* صحبت*هاي* اين* زن* دستور داد تا شوهر او به* دادگاه* بيايد و درباره*اش* تحقيق* شود.

Member RoadRunner's Avatar
    kewl

SWEDEN REPORTING: As usual.. nothing happened in this country lol
    A Good Friend Would Come And Bail You Out Of Jail..
    But A Real Friend Would Be Sitting Next to You, Saying:
    "Damn.. That Was Fun."

------------------------------------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------

lol RR

Iranian Philharmonic Society

Presents:

Music Voyages

1-THE WORKS OF IRANIAN COMPOSERS:

A. Hossein, M. Hananeh,A. Mashaikhi

and Sh. Gharechedaghi

2- THE ROOTS OF INTERNATIONAL FOLKS

MUSIC IN CLASSICAL MUSIC

( WALZ, FLAMINCO AND TANGO)

VOCALISTS: FARIBA AFZALI AND FIERUZEH BOZORGZAD

GITARISTS: SHAYAN PARSA AND AREF ALAVANDI

SAXOPHONE: ALHANDRO POLIDO VIOLON: ELNAZ SOTUDEH

CELO: CATHERINE MORTEL

PIANISTS: HUMANN EHTEMAM - AHAD SIANATI - SANAZ SOTUDEH

DATE: SUNDAY May 22 , 2005 AT 19.00 P.M.

ADMISSION: $15.00

PLACE: RED PATH HALL McGill Main campus

MACTAVISH Metro Peel.

PRESENTS:

MUSIC VOYAGES

Senior Member Nushabeh's Avatar
    The Barakat Trust Conference of Contemporary Iranian Art
    will take place on july 11th and 12th at the Kellogg college in Oxford University in the UK it's being held in association with the Tehran Museum of Contemporary Art

ok man ino midunam :P

Nushi jun,khabaret kheili ghadimieh .

زني* با روسري*، شوهرش* را خفه* كرد
    19 ارديبهشت - اعتماد، زني* كه* همسرش* را به* علت* اعتياد به* قتل* رسانده* بود روز پنجشنبه* در كرمانشاه* دستگير شد و به* قتل* اعتراف* كرد.

ساعت* 19 و 10 دقيقه* روز پنجشنبه*، تلفن* مركز فوريت*هاي* پليسي* 110 كرمانشاه* به* صدا درآمد و از مرگ* مشكوك* مردي* در منزلش* واقع* در تپه* فتحعلي*خان* اين* شهرستان* خبر داد.

پليس* در بدو ورود به* اين* منزل* با جسد مردي* حدودا 50ساله* روبرو شد كه* آؤار كبودي* وجراحات* وارده* بر گردنش* نشان* مي*دهد او را خفه* كرده*اند.

ماموران* در ادامه* تحقيقات* خود از دوستان* و آشنايان* مقتول* دريافتند كه* او اعتياد به* مواد مخدر داشت* و چندي* پيش* نيز به* اتهام* حمل* 23 گرم* هرويين* دستگير و به* 8 سال* زندان* محكوم* شده* است* و در زمان* مرگ* به* حكم* راي*باز به* منزلش* رفته* بود.
    همسر مقتول* به* نام* شهلام* در تحقيقات* پليس* از قتل* همسرش* اظهار بي*اطلاعي* كرد و گفت*: براي* انجام* كاري* ساعاتي* در بيرون* از منزل* بوده* و زماني* كه* بازگشته* با جسد همسرش* روبرو شده* است*.

پليس* در ادامه* تحقيقات* خود دريافت* كه* مقتول* به* نام* علي*ز به* علت* اعتياد با همسرش* درگيري* و اختلاف* داشته* است* بنابراين* آنان* در نخستين* گام* با اين* احتمال* كه* همسر متوفي* در اين* قتل* دست* داشته* باشد او را براي* تحقيقات* بيشتر به* اداره* آگاهي* منتقل* كردند.

اين* زن* 44 ساله* پس* از دستگيري* لب* به* اعتراف* گشود و پرده* از راز قتل* همسرش*برداشت*. اودر توضيح*انگيزه* اش*از اين* قتل* به*پليس* گفت*: هميشه* بخاطر اعتياد شوهرم*پيش* آشنايان* و بستگان* سرافكنده* بودم* و او هربار كه*مواد مخدر استعمال* نمي* كرد شروع* به* فحاشي* و كتك* زدنم* مي*كرد تا اينكه* به*جرم* حمل* مواد مخدر به* زندان* افتاد.

اين* زن* ادامه* داد: بعد از مدتي* مسوولان* زندان* با حكم* راي* باز او موافقت* كردند واو اجازه* داشت* كه* روزهاپيش*ما باشد. روز حادؤه* طبق* معمول* به* بهانه*يي* شروع* به* فحاشي* كرد و من* در يك* لحظه* از حرفهاي* ركيكي* كه* به* من* مي*زد عصباني* شدم* وبا روسري* ام*او را كشتم*. پس* از آنكه* از مرگش* مطمئن* شدم*ساعاتي* بعد پليس* را در جريان* مرگ* او قرار دادم* و از اين* حادؤه* نيز اظهار بي* اطلاعي* كردم*.گفتني* است*، اين* زن* پس* از بازسازي* صحنه* قتل* در حضور قاضي* پرونده*، تا زمان* صدور حكم* نهايي* روانه* زندان* شد.

Dj Aligator &Dj Addy in Toronto05.
    Last edited by Rasputin; 11-19-2005 at 04:52 AM.

Quote Originally Posted by RedWine
    Nushi jun,khabaret kheili ghadimieh .
    already rajebesh shanidi!!!!

Quote Originally Posted by RedWine
    Dj Aligator &Dj Addy in Toronto05.

"Wish i was there"
    "Damn.. That Was Fun."

Senior Member
    redwine che avatar haaye baahaali daari. az kojaa miyaari. damet garm.

Senior Member
    RR, man age inghad gereftari nadashtam bekhatere Iran, miraftam khodaeesh. Be man nazdike, 5 hrs drive.

IQ ageh mikhai,behet web bedam !

Senior Member
    In IQ cheshesh hamash donbale avatar haye ino oune

Senior Member
    are web bede ghorboone dasted.

nazanin fozool haa ro mibarand jahanam taaze giyaa.

Senior Member
    IQ, find ur own avatars, kashk ke nist

Senior Member
    akheh aadatame kam nemikham na nemikham.

Senior Member
    Quote Originally Posted by IQ
    akheh aadatame kam nemikham na nemikham.
    loooooooooooooool damet garm, kheili bahal bood.

Mibinam baziya bazi chiza ro HEFS kardana lol

Senior Member
    loooooooooooooool

Quote Originally Posted by Nazanin
    RR, man age inghad gereftari nadashtam bekhatere Iran, miraftam khodaeesh. Be man nazdike, 5 hrs drive.
    darket mikonam abji.. ishala hamey gereftariyat bokhore to sare doshmanet.
    "Damn.. That Was Fun."

Senior Member
    looool inshalla, be haghe Ali

maman bozorga yadete..
    mizadan be sinashon migoftan.

"vaaay nane.. ishala be haghe 7 taan.."

lol
    "Damn.. That Was Fun."

Senior Member
    loool are, az tahe del ham migoftan, chand martabe ham mizadan loool

Tags for this Thread

Bookmarks