Page 4 of 13 FirstFirst 12345678910111213 LastLast
Results 76 to 100 of 303

Thread: RedWine jokes (18+)

Member
    Khob RedWine bezan balaye 21 sal va bad post kon.
    Quote Originally Posted by RedWine
    ba'azi az jokharo vaghean nemitunam inja post konam kheili balayeh 18 sal hast . hehehe

Senior Member Rasputin's Avatar
    به يه هندونه فروشه ميگن (عمل سزارين) يعني چي؟
    ميگه يعني بچه به شرط چاقو
    ---
    يه باريه اصفهانيه قرص اكس مي خوره بعدهمه ي همسايه هاروشام دعوت ميكنه
    ---
    يه روز يه تركه ميفته ته دره گيم اور ميشه
    ---
    تركه زنگ ميزنه 118 ميگه يه 110 بفرستين بقيه اش رو هم آدامس بدين
    ---
    تركه ميره مكه جو گير ميشه شروع ميكنه سينه زدن و ميگه واي خدا كشته شد
    ---
    يه بار يه مورچه عاشق دختر همسايه ميشه بعد از يه هفته ميفهمه چايي خشك بوده
    ---
    به رشتي مگن با سرعت 120 كيلومتر زنت را با زانتيا بردند
    رشتي ميگه اين كه چيزي نيست زانتيا 180كيلومتر هم ميرود
    ---
    يه روز يه تهرانيه ميره خاستگاري
    پدر دختره ميپرسه خونه داري ميگه نه
    ميپرسه ماشين داري ميگه نه كار داري ميگه نه
    هر چي ميپرسه ميگه ندارم ميگه پس چي داري كه اومدي خاستگاري ميگه پشت مو رو حال مي كني
    ---
    يه تركه تو شنا رتبه مياره باهاش مصاحبه مي كنند و ازش مي پرسند شما از كجا شروع كردين تركه هم ميگه واالله ما از زميناي خاكي شروع كرديم
    ---
    به يك تركي ميگن چرا دارواتو به موغه نمي خوري ميگه مي خوام ميكروبا رو غافل گير كونم
    ---
    سه نفر توي هواپيما كلاس ميگذاشتند اولين نفر با موبايل دومين نفر با لب تاپ سومين نفر ميبينه داره كم مياره
    ميره يك دستمال كاغذي رو لوله مي كنه ميگذاره توي جيبش
    البته يك گوشه از دستمال كاغذي را از جيبش بيرون ميگذاره
    بعد مي ايد پيش دوستاش
    يكي از دوستاش ازش مي پرسه اين چيه از جيبت بيرونه ميگه واي خداي من كي براي من فكس فرستاده
    ---
    ازيه بچه لري كه اسمش فرزاد بودمي پرسن بلدي با كامپيوتر كاركني؟
    ميگه بله بهش ميگن كامپيوتر رو روشن كن ميگه نه تا اين حد
    ---
    به يه معتاد ميگن فرق شما باورشكاران چيه ميگي اونها تكنيكي كار ميكند ما پكنيكي
    ---
    يه تر كه ميره جولويه دانشگاه تهران ميگه چه 50 تومنيه بزرگي
    ---
    يك روز بك نفر ميره دستشوئي در ميزنه ميگه:كي اون توهست
    طرف ميگه:احمدجاسم عبدالله ياروميگه : نامردها 3تايي
    ميرن دستشوئي
    ---
    به يه تركه ميگن بچه ات را بيشتر دوست داري يابربري را
    ميگه من رو سر دوراهي قرار ندهيد
    ---
    يروز يه تركه شلوارش و بر عكس مي پوشه مياد از در بره بيرون ننه اش ميگه فكر كردم داري بر ميگردي
    ---
    رشتي با زنش ميره بيرون بعد يه مرده تنه ميزنه به زنش .زنه به مردش ميگه اي خاك برسربي غيرتت كنن رشته غيرت گل مي كنه مير به مرد مي گه زود باش برو ماچش كن از دلش در بيار
    ---
    يك تركه با يك عربه دعوا ميكن عربه بعربي به تركه فحش ميدهد تركه ميگه چقدر خره من دارم كتكش ميزم اين داره براي من قران ميخونه
    ---
    تركه شغلش دامپروري بوده روش نميشه بگه ميگه شغلم دامپيوتر گرايشه پشم افزاره
    ---
    يه روز 5 تا ترك قايم باشك بازي مي كردند الان 5 ساله 3 تا شون مفقودالاثر هستند
    ---
    به يك تركه ميگن چرا قرصهات رو سر وقت نمي خوري ميگه ميخواهم كرمها را غافلگير كنم
    ---
    به يه تركه گفتن با وطنم جمله بساز گفت ديروزرفتم حمام و تنم را شستم گفتند منظور ط دسته داربود
    گفت اتفاقا با تي دسته دار شستم
    ---
    يه رشتيه ميره نجاري ميگه آقاي نجار برام يه كمد ديواري بساز اصغر آقا توش نباشه
    ---
    تركه داشته تو خيابون ميرفته مي بينه يه خره دنبالش افتاده برميگرده به خره ميگه: ها چي ميخواي خره ميگه مه وجدانت بيدم
    ---

Senior Member khanoomi's Avatar
    looooooooooooool rw kheili bahal bodan
    خواهی که جهان در کف اقبال تو باشد؟ خواهان کسی باش که خواهان تو باشد

Senior Member maloosak's Avatar
    iiiiiiii kheily bahal bid, kolly az khodam zogh dar vakardam, lol

تركه رفته بوده خون اهدا كنه، دكتره ازش ميپرسه شما تاحالا چندبار همخوايگي نامشروع داشتين؟ تركه كلي قسم و آيه ميخوره كه ولله بالله، من زن و بچه دارم، اهل اين كارا نيستم تا بالاخره دكتره قبول ميكنه و خون بابا رو ميگيرن. موقع برگشت، تركه رفيقش رو تو صف ميبينه، ميگه: اصغر خيلي مواظب باش! اينجا انگار يكيو كردن، دنبال اون نامردن
    ---
    عربه زنشو واسه زايمان بچه هفتم برده بوده بيمارستان، بعد از يك مدت يك پرستار مياد، آروم بهش ميگه: يك خبر بدي براتون دارم. متاسفانه بچه عقب افتادهست. عربه ميگه: ولك خودشو ناراحت نكن! شيش تاشون از جلو افتادن هيچ گهي نشدن، بگذار اين هفتمي از عقب بيافته شايد يك گهي شد
    ---
    تو قزوين داشتن درمورد انتخابات مجلس گزارش تهيه ميكردن، يارو گزارشگره از يك پير مرد بازاري ميپرسه: به نظر شما با صلاحيتترين كانديد اين دوره كيه؟ حاج آقا ميگه: بالام جان اين روزا هر الف بچهاي مدعيه كه كان ديده، ولي الله وكيلي هيشكي تو كل قزوين قدر اين حسين آقا آمپول زن كان نديده
    ---
    ترك ديسك كمر داشته، بچش با كيفيت به دنيا مياد
    ---
    دو تا تركه ميرن سوراخ لايه اوزن رو بدوزن، خودشون ميمونن اونور
    ---
    قزوينيا يك ماهواره ميفرستن فضا كه دنبال سوراخ لايه ازون بگرده
    ---
    يه عربه پاهاش پرانتزي بوده، بهش ميگن چرا اين جوريه؟ ميگه حتماً موضوع مهمي بينشه
    ---
    رشتيه صبح از خواب پا ميشه ميبينه چهارتا آجر گذاشتن زيرش، زنشو بردن
    ---
    يك قمري با يك بلبل ازدواج ميكنن، اسم بچشون رو ميگذارن قُنبل
    ---

the jokes r really funny......lollZzzzz......

Senior Member mahsaak's Avatar
    eyval siamak khosham maid kheili bahal minevisi

MAHSA

[/CENTER]

ترکه میره پلی استیشن بخره پول کم میاره تلویزیونش را میفروشد
    ---
    به ترکه میگن: اگه دنیا را بهت بدهند چی کار میکنی؟ ترکه میگه: هیچی فعلا میخوام به تحصیلاتم ادامه بدم
    ---
    اصفهانیه وسط مسابقه رالی مسافر میزنه
    ---
    ترکه زنگ میزنه آژانس میگه: آقا ماشین دارید؟ یارو میگه: بله داریم. ترکه میگه: خوش به حالتون چون من ندارم
    ---
    به زنه میگن: چی شد این دفعه فقط 1 ساعت با تلفن حرف زدی تو که هیچ وقت کمتر از 3 ساعت صحبت نمیکردی؟ زنه میگه: آخه اشتباه گرفته بودم
    ---
    ترکه نوار مداحی گوش میداده میزنه آخرش ببینه شام میدهند یا نه
    ---
    روز قیامت بوده به مردها میگن: زن دلیل ها یه متر بیایند جلوتر همشون میایند جز یه نفر بهش میگن تو برای چی نیامدی؟ میگه: تا زنم دستور ندهد از جایم تکان نمیخورم
    ---
    دو تا ترک به تاکسی میگن: آقا 3 نفر تا تجریش چقدر میگیری؟ راننده میگه: شما که 2 نفر هستید ! ترکه میگه: مگه خودت نمیخوای بیای
    ---
    ترکه میره حرم امام رضا داد میزنه: جون مادرتون یکی یکی حاجت های تان را بگید پارسال قاطی پاطی شد من حامله شدم
    ---
    به ترکه میگن:خر بهتره یا گاو؟ ترکه میگه:گاو میگن: چرا؟ ترکه میگه: من نمیخواهم از خودم تعریف کنم
    ---
    دکترجراح به ترکه میگه: همراه داری؟ ترکه میگه: آره خاموشش کردم
    ---
    درصد آسیب دیدگان چهار شنبه سوری ترک بودند تحقیق میکنند میبینند که ترکها آتش را کنار دیوار درست میکردند. (وقتی از روش میپریدند میخوردند به دیوار.)
    ---
    قزوینیه سرما میخوره آمپولش را میاد تهران میزنه
    ---
    ترکه خرش را گم میکنه.همینطور که دنبالش بوده میبینه یه پسره به دوست دخترش میگه: من دنیا را تو چشمهای تو می بینم. ترکه میگه: بابا دمت گرم ببین این خره من کجاست؟
    ---
    ترکه نوار مغزی میگیره نیم ساعت اوٌلش خالی بوده
    ---

EYVAL SIAMAK , MANAM KHEILI JOK BALADAM AMA HEYF KE KHEJALAT MIKESHAM BEGAM
    BAYAD YAVASHAKI BEGAM NAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA??

MAHSA

[/CENTER]

Member
    mer30 RW joon kheili bahali. damet garm.

Senior Member gg666's Avatar
    these answers are totally wrong....
    Quote Originally Posted by RedWine
    Check your Dirty IQ!
    Questions:

1. When I go in I might cause pain. I cause you to spit and ask you not to swallow. I can fill your hole. What am I?

2. A finger goes in me. You fiddle with me when you're bored. The best man always has me first. What am I?

3. I'm spread before I'm eaten. Your tongue gets me off. People sometimes like to lick my nuts. What am I?

4. I go in hard. I come out soft. You blow me hard . What am I?

5. All day long it's in and out. I discharge loads from my shaft. Both men and women go down on me. What am I?

6. I come in many sizes. When I'm not well, I drip. When You blow me you feel good. What am I?

7. If I miss, I hit your bush. It's my job to stuff your box. When I come, it's news. What am I?

8. I offer protection. I get the finger ten times. You use your fingers to get me off. What am I?

9. I assist an erection. Sometimes big balls hang from me. I'm called a big swinger. What am I?

10. I'm at least 6 inches long. I leave foamy lubrication when engaged in my job. What am I?

Answers:

1. a dentist
    2. a wedding ring
    3. peanut butter
    4.chewing gum
    5. an elevator
    6. a nose
    7. a newspaper boy
    8. a glove
    9. a crane
    10. a toothbrush, of course!

Now Really! Just what were you thinking?
    Love like you never got hurt
    work like you don't need the money
    Dance like no one is watching

تا عاقلان راهی برای یکبار خندیدن پیدا کنند دیوانگان هزار بار خندیده اند

hehe.............................................. .......
    Last edited by mahsaak; 03-22-2006 at 09:37 AM.

MAHSA

[/CENTER]

gg ajab javabi, khejalat bekesh bacheeeeeeeeeeeeeeee

MAHSA

[/CENTER]

Answering machine message in Iran

looooooooooooool
    Attached Files Attached Files

mersi siamak

MAHSA

[/CENTER]

man khejalat bekesham..siamak hamaro avazi javab dade
    Quote Originally Posted by mahsaak
    gg ajab javabi, khejalat bekesh bacheeeeeeeeeeeeeeee

vay in anzwering machine cheghadr khandedar bood..thnx

Newbie
    ei val..akhare joke boooooooooood..........hahahahahaha.......
    bazam benevis!!!!!!!!

vay che ghadr khandidaaam ,, eyval RW ,, keep it up maan

KHOOB BIDD ?

به تركه ميگن 12 فروردين چه روزيه؟
    ميگه روزيه كه مردم ميرن به دشت و صحرا جا ميگيرن براي فرداش
    ---
    تركه از خواب مي پره پاش ميشكنه
    ---
    يه تركه كلي درس ميخونه قاضي ميشه يه پرونده ميزارن جلوش ميگن حكم چيه ميگه خشت
    ---
    يه تركه به مامانش ميگه اگه توبه دنيا نيومده بودي من بي مادر بودم
    ---
    تركي خرش را گم ميكند و خدا را شكر مي كند از او مي پرسند چرا خدا را شكر مي كني ميگويدچون اگرمن هم سوار بودم گم مي شدم
    ---
    نفر درو پنچره سازي براش مي رند خواستگاري بعد مادروپدر عرس ميپرسند داماد چه كارست خانواده داماد بخاطراين كه كلاس بزارند ميگ ويندوزنصب ميكنم
    ---
    تركه عينك آفتابي مي زنه مي ره دريا مي گه واي چقدر نوشابه
    ---
    يه روز بچه يك كانگرو گم ميشه ميره سر كوچه داد ميزنه جيبمو زدن
    ---

يه رشتي كاميون ميخره پشتش مينويسه رسواي عالم مادر
    ---
    به تركه ميگن چراجورابات يكيش قرمزه يكيش آبي؟ميگه نميدونم يك جفت ديگه هم تو خونه دارم همينجوريه
    ---
    از تركه مي پرسن دانشگاه نميري؟ ميگه اگه مسافر بخوره چرا كه نريم
    ---

يه روز يه مرغ به مرغه ديگه ميگه : خاک توسرت من تخم هايی ميزارم که مردم به خاطر اون ۷۰ تومن پول ميدن ولی تو چی تخم هات اينقدر کوچيکه که مردم به خاطر اون ۵۰ تومن پول ميدن .
    مرغه دومی ميگه خاک توسر خودت چون من نميام به خاطر ۲۰ تومن اضافی کون خودم رو پاره کنم .
    ----------------------
    يه روز يه مرغ و خروس داشتند تو خيابون قدم ميزدن وقتی رسيدن به يه مرغ فروشی و مرغ ها رو پشت ويترين ديدند خروسه رو به مرغه ميکنه ميگه ببين زن من دوست دارم تو خونه اينطوری بگردی .
    ----------------------
    یه روز یه جائی دعوا میشه عربه میرسه سر دعوا از یکی میپرسه : چه خبره ؟ یارو که تهرونی بود میگه یکی گنده گوزی کرده بود گوز پیچش کردن . عربه متوجه نمیشه و زمانی که یکی دیگه ازش سئوال میکنه اینجا چی شده ؟ میگه : والا نمیدونم یا پیچه گوزیده یا گوزه پیچیده یا یکی سرپیچ گوزیده ..........
    ---------------------
    یه روز یه نخود و یه کشمش با هم صحبت میکردند . کشمش از نخود میپرسه تو جرا همیشه فرق وسط باز میکنی ؟ نخود میگه : همین فضولی ها رو کردی که چوب تو .... کردند.
    ---------------------
    به ترکه میگن با جیش جمله بساز میگه : دیشب علی با آبجیش رفتن سینما . بابا منظورمون شاش بود . میگه : خوب داداشاشم برد.
    --------------------
    به تهرانی میگن چرا در اسم سایت بجای یک w سه تا www می نویسند؟؟؟؟ میگه کار از محکم کاری عیبی نداره!!!!!!!
    --------------------
    تركه تو كليسا نشسته بوده، يهو می*بينه يه دختر خيلی ميزون مياد تو. ميدوه ميره پشتِ يه مجسمه قايم ميشه. دختره مياد ميشينه جلوی محراب و ميگه: ای خدا! تو به من همه چی دادی، پول دادی، قيافه دادی، خانواده خوب دادی...فقط ازت يه چيز ديگه ميخوام..اونم يه شوهر خوبه ...يا حضرت مسيح*! خودت كمكم كن! تركه از پشت مجسمه مياد بيرون ميگه: عيسی هل نده!* خودم ميرم!
    --------------------
    يه جايی جشن بوده، تركه همينجوری ميره تو و شروع ميكنه به رقصيدن و بخور بخور. يكی ازش ميپرسه: ببخشيد! شما رو كی دعوت كرده؟ تركه ميگه: من از خونواده عروسم. يارو ميگه: ببخشيد، ولی اينجا جشن تولده!
    --------------------
    دو تا تركه دو تا گاو ميخرن، *اولی به دومی ميگه: حالا چی كار كنيم كه گاوامون با هم اشتباه نشن؟ دومی ميگه: تو دست به گاوت نزن، من يه گوش گاومو ميكنم. بعد از چند وقت، *گاو اولی هم گوشش گير ميكنه به يه جايی كنده ميشه. ايندفعه *دومی ميگه: تو دست به گاوت نزن من دم گاومو ميكنم. از قضا بعد از چند وقت دم اون يكی گاوه هم كنده ميشه. خلاصه هی اولی ميزنه يه جای گاوشو ناقص ميكنه، اون يكی گاوه هم همون بلا سرش مياد. آخر سر اولی شاكی ميشه به دومی ميگه: اصلاً سفيده مال من سياهه مال تو!!!
    --------------------
    تركه سر مرز يه عراقيه رو اسير ميگيره. همينجور كه داشته ميبردتش، يه دفعه يه خمپاره ميخوره بغلشون دست عراقيه كنده ميشه. عراقيه ميگه: بگذار من اين دستمو بندازم تو كشور خودم. تركه دلش می*سوزه، ميگه باشه. يكم ديگه ميرن، دوباره يه خمپاره ميخوره اون يكی دست عراقيه هم كنده ميشه. باز عراقيه ميگه بگذار من اين دستم رو هم بندازم تو وطن خودم، تركه هم ميگه باشه. بعد يه تركش ديگه ميخوره پای عراقيه هم كنده ميشه، ورش ميداره ميندازه اونور مرز. يه دفعه تركه تفنگ رو ميذاره روشقيقه يارو ميگه: هوی! فكر نكن من تركم نميفهمم، كم*كم داری فرار ميكنی*ها
    --------------------
    ترکه به رفیقش میگه میخوام دختر شاه روبگیرم رفیقش می گه دست بردار مگه کشکیه ترکه میگه بابا من که راضیم ننم هم که راضیه فقط مونده شاه با دخترش
    --------------------
    يه روز يه خره لنز ميزنه، ميره تو جنگل. همه حيوونا نيگاش ميكردن ميگه: چيه! تا حالا آهو نديدين
    --------------------
    يه روز يه فيله داشت تو رودخونه شنا ميكرد يه مورچه مياد بيرون ميگه:*آقا فيله يه دقه ميای بيرون فيله ميگه : واسه چی مورچه ميگه : يه دقه بيا فيله هم مياد بيرون مورچه خوب فيله رو نگا ميكنه بعد ميگه: خوب هيچی برو فيله كلافه ميشه ميگه: دددددددددد يعنی چی مورچه ميگه : هيچی فكر كردم كه مايومو تو پوشيدی
    --------------------
    مامانه برا بچش لالايی می خونده يه نيم ساعتی كه می گذره بچهه ميگه خوب ديگه مامان بسه ديگه می خوام بخوابم
    --------------------
    به يه بابايی ميگند : شنيدی رئيسِ بهشت زهرا رو گرفتند؟ ميگه نه! واسه چی؟ ميگند: آخه سئوالهای شب اول قبر را لو داده
    -------------------

MAHSA

[/CENTER]

One evening Mike went over to his friend Terry's house to play cards with some friends.

Mike sat directly across from Terry's wife. Mike dropped a card on the floor and bent down to pick it up. When he looked across the table he saw that Terry's wife had her legs open and no panties on. He sat up and was flushed.

He went into the kitchen to get a drink of water. To his surprise Terry's wife had followed him into the kitchen and said, " Did you like what you saw?" Mike said "Yes I did." She said, Well you can get more than that but it will cost you $500." So Mike thought about this financial situation and said, "O.K." She said, "Come here tomorrow at 2:30 because Terry will be at work then." Mike said, "I'll see you then."

The next day, Mike came over, they had sex, he paid her, then he left. Later, Terry came home and asked, "Has Mike been over here today" She said, thinking she had been caught, "As a matter of fact, he did." Terry said, "Good because that fool came by my job this morning and asked to borrow $500 till this evening, and he said he would leave it with you."

A woman walks into a pharmacy and tentatively approaches the pharmacist. The pharmacist, seeing her hesitancy, asks if there is anything that he can do for her. She asks him in a quiet voice, "Do you carry extra large condoms?" He points to where they are and asks if she wants to purchase a box. She says, "No, but do you mind if I wait here until someone does?"

A flat-chested young lady went to Dr. Smith about enlarging her tiny breasts. Dr. Smith advised her, "Every day after your shower rub your chest and say, "Scooby doobie doobies, I want bigger boobies."

She did this faithfully for several months and it worked! She grew terrific D-cup boobs! One morning she was running late, got on the bus and in a panic realised she had forgotten her morning ritual.

Frightened she might lose her lovely boobs if she didn't recite the little rhyme, she stood right there in the middle aisle of the bus closed her eyes and said, "Scooby doobie doobies, I want bigger boobies."

A guy sitting nearby looked at her, "By any chance, are you a patient of Dr. Smith's?" "Why, yes I am... How did you know?" He leaned closer, winked and whispered, "Hickory dickory dock..."

Why do women like circumcised men? Because they can't resist 10% off.